DJ wodzirej na wesele

Wesele, na którym Państwo Młodzi czują się swobodnie, a goście nie chcą opuszczać parkietu? Z naszą firmą nie tylko zorganizujesz wymarzone przyjęcie ślubne, ale także ograniczysz stres związany z przygotowaniami do jednej z najważniejszych w życiu uroczystości. Wynajem DJ-a wodzireja to prosty sposób na to, aby zapewnić sobie i gościom świetną muzykę oraz szereg dodatkowych atrakcji.

DJ wodzirej na wesele – zakres usługi i dodatkowe atrakcje

Jako profesjonaliści dbamy o to, by wyręczyć Państwa Młodych w najbardziej problematycznych aspektach uroczystości. Oferujemy obsługę przez pełnych charyzmy, doświadczonych artystów, a także pomoc techniczną i sprzęt, dzięki któremu przyjęcie przebiegnie bezproblemowo. Naszym Klientom zapewniamy:

Wybór DJ-a lub DJ-a wodzireja

Dajemy Ci wybór spośród artystów o dużym scenicznym wyczuciu i poziomie empatii, który pozwoli reagować na potrzeby gości znajdujących się na parkiecie. Od Ciebie zależy rodzaj rozrywek, jakie DJ lub DJ wodzirej zapewni zaproszonym na przyjęcie – może to być wyłącznie oprawa muzyczna lub repertuar wzbogacony o dodatkowe zabawy.

Wynajem DJ-a wodzireja z językiem angielskim

Jeżeli Twój przyszły współmałżonek to obcokrajowiec lub towarzystwo zaproszone na wesele jest międzynarodowe, również możesz skorzystać z naszej oferty. Zapewniamy obsługę imprez przez DJ-a mówiącego po angielsku oraz prowadzącego zabawy w tym uniwersalnym języku.

Repertuar dostosowany do charakteru imprezy

Wesele jest specyficznym przyjęciem – z jednej strony ma wymiar oficjalny, z drugiej powinno sprzyjać nieskrępowanej zabawie. To również uroczystość, na której spotyka się kilka pokoleń gości. Nasi DJ-e zapewniają repertuar dostosowany do charakteru wesela, dbając o to, by proponowane przeboje sprzyjały jednocześnie żywiołowej i międzypokoleniowej zabawie.

Profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy

Posiadamy własny sprzęt, co w dużej mierze czyni nas niezależnymi od firm zewnętrznych oraz daje naszym Klientom gwarancję bezproblemowego przebiegu uroczystości w aspekcie technicznym (działamy na dobrze znanym sprzęcie). Zapewniamy dekoracyjne oświetlenie oraz nagłośnienie, dzięki któremu przeboje będą rozbrzmiewać w najwyższej jakości dźwięku.

Wynajem DJ-a z instrumentami

Nie chcesz wybierać między DJ-em a orkiestrą? Nasza firma oferuje kompromis w postaci połączenia DJ-a z dźwiękami wybranych instrumentów. To atrakcyjna akustycznie, ale też widowiskowa opcja, która zachwyci zarówno tradycjonalistów, jak i zwolenników nowoczesnych rozwiązań.

DJ wodzirej na wesela i imprezy w Krakowie i okolicach

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska – z naszej usługi DJ-a wodzireja na wesele z powodzeniem skorzystasz w Krakowie i okolicach. Nie boimy się jednak podejmować zleceń także w dalej położonych miejscowościach, również zagranicznych. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach Twojej uroczystości – pamiętaj, że organizujemy nie tylko wesela, ale także innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

Dotychczas mieliśmy okazję organizować różnorodne imprezy w rozmaitych lokalach: studniówkę w Hotelu Swing, wesela w Starej Zajezdni, przyjęcia ślubne na Dworze w Tomaszowicach czy wydarzenia na Zamku w Niepołomicach, hotelach Galaxy i Best Western oraz Browarze Lubicz.

Koszt wynajęcia DJ-a wodzireja na wesele

Nie posiadamy sztywnego cennika w zakresie wynajmu DJ-a wodzireja na imprezy. Koszt usługi zależy od kilku czynników: rozmiarów wesela, ilości sprzętu potrzebnej do jego obsługi, obecności dodatkowych atrakcji w postaci fotobudki czy dekoracji światłem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego – przedstaw nam swój pomysł na przyjęcie, a my poinformujemy Cię o wstępnych kosztach oraz warunkach realizacji zlecenia.

Galeria realizacji: