Fotobudka na wesele i imprezy okolicznościowe

Szukasz atrakcji, która spodoba się wszystkim uczestnikom wesela, a dodatkowo zagwarantuje nie tylko zabawę, ale także oryginalną pamiątkę każdemu gościowi? Skorzystaj z naszej usługi wynajmu fotobudki. Oferujemy profesjonalny sprzęt, pomoc techniczną oraz urozmaicenia w postaci efektownych akcesoriów.

Kiedy warto wynająć fotobudkę?

Wynajem fotobudki na wesele

Fotobudka to dla gości okazja do świetnej zabawy, zaś dla Państwa Młodych – prosty sposób na to, by zyskać pamiątkę oddającą klimat wspólnej zabawy i radość wszystkich obecnych na uroczystości. Album ze spontanicznie wykonanymi zdjęciami będzie uzupełnieniem tradycyjnego filmu z przyjęcia weselnego czy ślubnej sesji.

Fotobudka na studniówkę

Młodzieży z pewnością spodoba się możliwość robienia zdjęć z użyciem zabawnych akcesoriów czy oryginalnego tła. Taka atrakcja przełamie nieco oficjalny charakter maturalnego balu oraz pomoże uczynić studniówkę niezapomnianym wydarzeniem.

Przyjęcia okolicznościowe z fotobudką

Fotobudka sprawdzi się na przyjęciach okolicznościowych, rodzinnych uroczystościach, imprezach w gronie znajomych. Będzie urozmaiceniem urodzin, 18-stek, rocznic ślubów – właściwie trudno znaleźć wydarzenie, które nie zyskałoby na atrakcyjności dzięki obecości fotobudki.

Fotobudka na wesele i przyjęcia – zakres i cennik usługi

Poza samym wynajmem fotobudki oferujemy także dodatki i udogodnienia, dzięki którym robienie zdjęć stanie się prawdziwą atrakcją, a same fotografie zyskają oryginalny wygląd i indywidualny charakter. Nasza firma zapewnia:

  • możliwość wykonywania kolorowych i czarno-białych fotografii,
  • rozmaite tła,
  • różnorodne ramki do zdjęć,
  • zabawne i finezyjne akcesoria,
  • dodatkową, zgodną z wytycznymi Klienta personalizację zdjęć.

Cennik wynajmu fotobudki

Wychodząc naprzeciw odmiennym potrzebom naszych Klientów, oferujemy wynajem fotobudki w trzech różnych pakietach. Wszystkie opcje zawierają bezpłatny transport fotobudki na terenie Krakowa.

Mini

To dwie godziny nielimitowanego wykonywania zdjęć. Dodatkowo pakiet mini obejmuje: pomoc animatora, gadżety, dostęp do zdjęć poprzez link.

Standard

Pakiet standard obejmuje wynajem fotobudki przez trzy godziny. Poza udogodnieniami obecnymi w pakiecie mini, osoby wybierające tę opcję otrzymują kopię wszystkich zdjęć z imprezy oraz możliwość personalizacji zdjęć.

All inclusive

Pakiet all inclusive obejmuje wszystkie opcje dostępne w wersji standard i aż 4 godziny nieograniczonego korzystania z możliwości fotobudki.

Cennik

mini

od 700

standard

od 900

all inclusive

od 1100

Czas wykonania zdjęć 2 godziny 3 godziny 4 godziny
Dojazd na terenie Krakowa gratis gratis gratis
Nieograniczona ilość zdjęć dla Ciebie i Twoich gości + + +
Dostęp do zdjeć poprzez link + + +
Imprezowe gadżety np. maski, czapki, peruki, okulary + + +
Obecność animatora, który może w obsłudze + + +
Green screen, który umożliwia stworzenie dowolnego tła na zdjęciu + + +
Kopia wszystkich zdjęć na nośniku danych + +
Personalizacja zdjęć np. Twoje imię, logo, data, krótki tekst + +

10% zniżki

Jeśli zamówisz obsługę muzyczną swojej imprezy 🙂 Przy większych zamówieniach możliwe są większe rabaty 🙂

Fotobudka – FAQ

Czy zdjęcia drukują się od razu?

Wydruk zdjęcia to kwestia krótkiej chwili – fotobudka to sprzęt stworzony z myślą o tym, aby korzystające z niego osoby mogły natychmiast cieszyć się z oryginalnych, wysokiej jakości zdjęć.

Czy obsługa fotobudki jest skomplikowana?

Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna. Dodatkowo nasza firma zapewnia obecność animatora, nie tylko pomagającego w obsłudze, ale też z chęcią przedstawiającego możliwości, jakie daje fotobudka.

Na czym polega personalizacja fotobudki?

Nasi Klienci mogą personalizować zarówno zdjęcia (oferujemy wybór rozmaitych teł, akcesoriów, umożliwiamy też wdrażanie autorskich pomysłów w zakresie personalizacji zdjęć), jak i… samą fotobudkę. Na Twoje życzenie ozdobimy sprzęt tak, aby wpasował się w klimat uroczystości i współgrał z innymi dekoracjami.

Czy mogę zaprojektować swoją ramkę, dodać napis do zdjęć itp.?

Oczywiście! Data, imiona, krótki tekst, specjalnie dla Ciebie przygotowane tło – wszystko to jest do zrealizowania, jeżeli zostanie przedyskutowane na etapie wstępnych ustaleń.

Czym jest i jakie możliwości daje Green Screen?

Green screen to technologia, która umożliwia dobranie dowolnego tła do fotografii. Zielone tło, które początkowo pojawia się na zdjęciu, jest automatycznie usuwane i zmieniane na malowniczą, wyszukaną lub zabawną scenerię.

Czy jest możliwość zamówienia zdjęć z fotobudki z całej imprezy?

Tak, jest taka możliwość. Kopię wszystkich fotografii na nośniku zewnętrznym otrzymają ci z naszych Klientów, którzy wybiorą z naszej oferty pakiet standard lub all inclusive.

Wynajem fotobudki i inne atrakcje w Krakowie

Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic. Poza fotobudką zapewniamy obsługę profesjonalnego DJ-a wodzireja, dekoracje świetlne czy inne atrakcje zgodne z indywidualnymi życzeniami Klienta. Dotychczas udało nam się z powodzeniem zapewnić efektowną oprawę wizualną i muzyczną weselom oraz przyjęciom okolicznościowym w Starej Zajezdni, Skansenie Smaków, czy Folwarku Zalesie.

Chcesz wynająć fotobudkę lub zadbać o inny aspekt swojej uroczystości? Skontaktuj się z nami – poza wysoką jakością usług zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę.