Jako firma cenimy to, że możemy uczestniczyć w ważnych chwilach dla naszych klientów. Profesjonalnie zajmujemy się planowaniem oraz organizacja ślubów, wesel i przyjęć. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. Kochamy naszą pracę, która pozwala kreować jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Chętnie pomożemy zorganizować ślubne przyjęcie w Bochni i jej okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Bochni i okolicach

Usługą, która jest u nas zamawiana najczęściej, jest organizacja ślubu. Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu zarówno niewielkich ślubnych przyjęć, ale i średnich oraz dużych ślubów. Niezależnie od tego zawsze staramy się do zleceń podchodzić z taką samą pasją i zaangażowaniem. Chcemy spełniać marzenia i potrzeby naszych klientów. Organizacja przyjęć ślubnych w Bochni czy też w pobliskich miejscowościach jest naszą pasją. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, personalizujemy i dostosowujemy do potrzeb nowożeńców. Przed kontaktem z nami zachęcamy do zapoznania się z referencjami, które posiadamy.

Chcesz zaskoczyć gości wyjątkową oprawą swojego wesela w Bochni?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej w Bochni

Zdaniem eksperta

Klienci coraz chętniej decydują się na usługi DJ wodzireja. Oprócz zapewniania w pełni profesjonalnej, dopasowanej do potrzeb i gustów klientów oprawy muzycznej przyjęcia ślubnego czy wesela, zajmie się również rozrywką dla gości. Wodzirej weselny to charyzmatyczna i mająca poczucie humoru osoba, która doskonale wyczuwa nastroje gości. Dopasuje do nich muzykę, organizowane zabawy tak, by do samego rana wszyscy bawili się wyśmienicie. DJ wodzirej z naszej firmy będzie również reagował na bieżącą sytuację podczas trwania wesela. Gdy zajdzie taka potrzeba może zachęcić gości do zabawy – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

DJ na wesele w Bochni i okolicach

Profesjonalne usługi DJ obejmują przygotowanie całościowej oprawy muzycznej na całe przyjęcie ślubne. Jego celem jest nie tylko dobranie pięknej muzyki, ale również dopasowanie jej do upodobań Pary Młodej i ich gości. To dzięki pracy DJ  weselnicy będą tańczyć do białego rana. Przed weselem nasi DJ zbierają dokładny wywiad z Młodą Parą, poznają ich upodobania i oczekiwania. Na tej podstawie przygotują playlistę. Co ważne, dobry DJ posiada umiejętność reagowania oraz dobierania oprawy muzycznej do bawiących się gości. Nasi DJ-owie mówią w języku polskim i angielskim, obsłużą więc także wesele międzynarodowe.

W przypadku dużych wesel polecamy korzystanie z ekipy dwuosobowej do obsługi muzycznej. Duet DJ i wodzireja zapewni jeszcze lepszą zabawę dla gości.

Streaming ślubów w Bochni i okolicach

W Bochni i jej okolicach zapewniamy również usługę transmisji online ze ślubu. Obejmuje ona przygotowanie techniczne (odpowiedni sprzęt) oraz osoby do obsługi technicznej. Oferujemy kilka różnych pakietów, niezależnie jednak od wyboru gwarantujemy płynnie działający streaming ślubu. Usługa live streamingu jest polecana szczególnie w sytuacji, gdy nasi goście nie będą mogli dotrzeć na ślub ze względu na panującą pandemię, problemy zdrowotne czy odległość (np. mieszkają za granicą). 

Fotobudka na wesele w Bochni

Gwarancję wspaniałej zabawy zapewni modna od kilku lat weselna atrakcja, czyli fotobudka. Jest to małe, przenośne fotograficzne studio, robiące i wywołujące od ręki zdjęcia. Dodatkową atrakcją jest zestaw śmiesznych gadżetów, które ze zwykłej fotografii uczynią magiczną pamiątkę.

Co wchodzi w skład usług organizacji ślubów i wesel?

W skład naszych ślubno-weselnych usług wchodzą między innymi:

 • przygotowanie ślubu,
 • obsługa całościowa wesela,
 • obsługa muzyczna, oprawa w języku polskim lub angielskim prowadzona przez wodzireja i DJ,
 • wynajem fotobudki.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i do potrzeb nowożeńców dobieramy zakres naszych działań.

Bochnia – kilka informacji o mieście

Bochnia to małe miasto województwa małopolskiego, położone nad rzeką Rabą. Pierwsze wzmianki o tej lokalizacji pochodzą z XII wieku. Dzięki złożom soli, Bochnia otrzymała prawa miejskie już w XIII wieku. Bochnia dziś słynie z pięknych legend oraz kopalni soli, posiada również piękne zabytki, m.in. Bazylikę kolegiacką pw. św. Mikołaja, drewnianą dzwonnicę z XV wieku czy cmentarze wojenne i żydowskie.

Jaka jest cena organizacji imprezy ślubnej w Bochni?

Pary, które zastanawiają się, ile kosztuje organizacja przyjęcia ślubnego i obsługa weselna w Bochni i okolicach, zachęcamy do kontaktu z nami i rozmowy, podczas której zbierzemy najważniejsze informacje o planowanej imprezie. Na tej podstawie przygotujemy wstępny kosztorys. Czynnikami, które wpływają na cenę organizacji ślubu, są np. wielkość imprezy, zakres naszej obsługi czy specjalne atrakcje.

Obsługa i planowanie ślubów – obszar działania

Oferujemy obsługę imprez weselnych oraz przygotowanie ślubu w Bochni oraz jej okolicach. Działamy także na terenie Krakowa, Tarnowa, Nowego Targu, Nowego Sącza i Wieliczki. Do tej pory mieliśmy przyjemność organizacji ślubów i wesel w salach w Bochni i okolicach:

 • Nowa Gazdówka w Zagórzanach,
 • Hotel Kasztel w Rzezawie,
 • Restauracja K&W Sąsiedzka w Bochni,
 • Restauracja Murowianka w Bochni,
 • Dom Weselny Olszynka w Rożnowie,
 • Sala Bankietowa Herbowa w Łapanowie,
 • Gościniec „Salton” w Bochni,
 • Hotel Cold  w Bochni.

Pozostałe nasze usługi

Nasza firma specjalizuje się w planowaniu i organizacji ślubów oraz wesel, ale zajmujemy się przygotowywaniem także innych imprez i przyjęć okolicznościowych. Oferujemy usługi DJ wodzireja na studniówki i bale, oprawę muzyczną, dekoracje świetlne na wesela, wynajem fotobudek. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz obejrzenia naszych wcześniejszych realizacji imprez ślubnych.

Chcesz przygotować wyjątkowe wesele w Bochni? Nie zdawaj się na półśrodki, skorzystaj z pomocy specjalistów.
Zadzwoń!
501 044 852