Jako firma profesjonalnie zajmująca się organizacją ślubów i obsługą wesel wiemy, jak ważne są to wydarzenia dla naszych klientów. Dlatego do każdego z naszych zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Uwielbiamy naszą pracę, a nasza pasja przekłada się na realizowane przyjęcia weselne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obsługi wesela w Nowym Sączu i okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Nowym Sączu oraz okolicach

Organizacja ślubów to najważniejszy aspekt naszej działalności. Specjalizujemy się zarówno w planowaniu i przygotowywaniu małych ślubnych przyjęć, jak również średnich i dużych imprez ślubnych. Niezależnie od wielkości, do każdej organizacji podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Zależy nam na spełnieniu marzeń i oczekiwań naszych klientów. Naszą pasją jest organizacja przyjęć ślubnych w Nowym Sączu oraz pobliskich miejscowościach. Każde zlecenie personalizujemy i dopasowujemy do potrzeb Młodej Pary. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez klientów.

DJ wodzirej w Nowym Sączu

DJ wodzirej to osoba, która przede wszystkim zachęci weselnych gości do aktywnej zabawy. Nasi wodzireje DJ-owie posiadają odpowiednie doświadczenie, które umożliwia im wsłuchanie się w gusta i potrzeby nowożeńców oraz bawiących się gości. Najważniejsza jest umiejętność elastycznego reagowania i dopasowania utworów muzycznych w czasie zabawy. DJ wodzirej w Nowym Sączu i okolicach zapewni doskonałą rozrywkę w czasie wesela. Nie musimy już obawiać się o nieudaną zabawę, wodzireje zadbają bowiem o dobre humory gości i Młodej Pary.

Marzysz o pięknej imprezie ślubnej w Nowym Sączu, ale gubisz się w przygotowaniach?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ na wesele w Nowym Sączu i okolicach

Zdaniem eksperta

To od DJ zależy czy weselnicy będą dobrze się bawić i tańczyć do białego rana. W ramach oferowanych przez nas usług oprawy muzycznej DJ-owie przeprowadzają szczegółowy wywiad z Młodą Parą. Po poznaniu ich preferencji muzycznych oraz oczekiwań przygotują odpowiednią playlistę. Tym, co wyróżnia naszych DJ-ów, to umiejętność szybkiego reagowania i dobierania muzyki do trwającej zabawy. Ważne jest również to, że mogą oni poprowadzić imprezę ślubną w języku polskim i angielskim. Dzięki temu bez trudu zorganizujemy również wesele międzynarodowe. Gdy wesele jest duże, polecamy współpracę DJ i wodzireja dla jeszcze lepszej zabawy gości – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Streaming ślubów w Nowym Sączu

Transmisja online ślubu w Nowym Sączu i okolicach umożliwi uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu w życiu Młodej Pary większej liczby osób, gdy goście nie mogą fizycznie być na miejscu ślubu. W ramach usługi zapewniamy odpowiedni sprzęt i obsługę techniczną, które zapewnią sprawny streaming ślubu. W zależności od wybranego pakietu do wyboru będzie ilość kamer i dokładny zakres usługi. Usługa live streamingu przydatna jest m.in. w czasie pandemii, gdy goście weselni są za granicą lub chorują czy z innych względów nie mogą przyjechać, a klientom zależy na ich uczestnictwie.

Fotobudka na wesele w Nowym Sączu

Od kilku lat nasi klienci chętnie wybierają dodatkową usługę – atrakcję w postaci fotobudki. Jest to doskonały pomysł na urozmaicenie wesela oraz zaangażowanie gości w zabawę. Nasza firma dostarczy na przyjęcie ślubne fotobudkę, czyli przenośne fotograficzne studio. Oprócz tego, że można w niej wykonać od razu wywoływane zdjęcia, można do nich wykorzystać dołączone akcesoria. Gwarantujemy, że goście będą doskonale bawić się, przebierając i robiąc zdjęcia w fotobudkach na weselach w Nowym Sączu.

Co obejmują usługi organizacji ślubów i wesel?

Jako firma kompleksowo podchodzimy do organizacji ślubów i obsługi wesel w Nowym Sączu czy jego okolicach. Staramy się każdorazowo indywidualnie dopasowywać je do potrzeb naszych klientów. Cenią oni w nas właśnie tę elastyczność. Usługi organizacji przyjęć weselnych obejmują między innymi:

 • zaplanowanie i zorganizowanie ślubu,
 • obsługa wesela,
 • zaplanowanie obsługi muzycznej i realizacja jej przez DJ,
 • możliwe usługi DJ wodzireja, który zorganizuje aktywną zabawę dla gości weselnych,
 • obsługa w języku polskim i angielskim,
 • wypożyczenie fotobudki.

Nowy Sącz – najważniejsze informacje

Małe miasto położone w województwie małopolskim, powiecie nowosądeckim. Nowy Sącz jest jednym z najstarszych miast w okolicy, którego historia sięga XIII wieku. Miasto leży nad dwiema rzekami – Dunajcem oraz Kamienicą Nawojowską. W Nowym Sączu znajdziemy wiele pięknych zabytków, m.in. Ratusz, Bazylikę kolegiackę św. Małgorzaty, Kościół św. Rocha czy Zespół Poklasztorny OO Franciszkanów.

Jaka jest cena organizacji ślubu i wesela w Nowym Sączu?

Koszt organizacji ślubu z naszą firmą zależy od kilku różnych czynników, między innymi wielkości imprezy weselnej, zakresu naszej pracy i wybranych usług. Nie mamy więc jednego, stałego cennika. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną wycenę po przeprowadzeniu szczegółowej rozmowy z Młodą Parą. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.

Obsługa wesel i imprez ślubnych – obszar działania

Oferujemy profesjonalną obsługę wesel oraz organizację ślubów w Nowym Sączu oraz jego okolicach. Działamy także w Krakowie, Tarnowie, Nowym Targu, Bochni i Wieliczce. Do tej pory mieliśmy możliwość organizacji imprez ślubnych na najpopularniejszych salach w Nowym Sączu i okolicach:

 • Domu Weselnym Finezja w Nowym Sączu,
 • Hotelu Litwińskim w Tęgoborzu,
 • Hotelu i Restauracji Rypsówka  w Nowym Sączu,
 • Domu Weselnym Acapulco w Kamionce Małej,
 • Dworku pod Dębami w Nawojowej.

Pozostałe usługi, które świadczymy

Oprócz przyjęć weselnych, nasza firma zajmuje się również organizacją studniówek i imprez okolicznościowych. Oferujemy m.in. DJ na studniówkę, oprawę muzyczną na bale i dekoracje świetlne na wesele.

Chcesz przygotować ślub i wesele w Nowym Sączu, które zapadnie w pamięć, ale nie wiesz jak to zrobić?
Skorzystaj z naszej pomocy. Zadzwoń!
501 044 852