Dla naszej firmy bardzo ważna jest dzielenia z klientami tych ważnych wydarzeń w ich życiu. Dlatego wkładamy całą naszą energię w to, by organizowane śluby i przyjęcia weselne zostały dopięte na ostatni guzik. Tym, co cenią w nas klienci, jest indywidualne podejście do zleceń oraz kreatywność. Nie lubimy działać sztampowo. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego chętnie podejmiemy się obsługi wesela i organizacji ślubu w Oświęcimiu i okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Oświęcimiu oraz okolicach

Organizacja ślubu w Oświęcimiu to jedna z najczęściej wybieranych usług z naszej oferty. Klienci chętnie oddają w nasze ręce organizację zarówno małych przyjęć ślubnych, jak i wielkich wesel. Niezmiennie jednak do każdego zlecania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Indywidualnie traktujemy każde przyjęcie, staramy się również w pełni spełnić marzenia i potrzeby klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z referencjami wystawionymi przez dotychczasowych zleceniodawców.

Przytłacza Cię organizacja ślubu i wesela w Oświęcimiu?
Skorzystaj z naszej pomocy. Zadzwoń!
501 044 852

DJ wodzirej na wesele w Oświęcimiu

Zdaniem eksperta

W trakcie przyjęcia weselnego jednym z kluczowych elementów jest dobrze dobrana do gustów muzyka. Oprawę muzyczną polecamy oddać w ręce profesjonalnego DJ-a Wodzireja. Nie tylko dobierze on odpowiednie utwory muzyczne, ale również zorganizuje dobrą zabawę dla gości weselnych. Podstawą jest duże doświadczenie i charyzmatyczna osobowość DJ-a Wodzireja. Takich specjalistów proponujemy w naszej firmie. Doskonale poradzą sobie oni z zaangażowaniem gości i dostarczeniem im całonocnej muzyki zachęcającej do zabawy – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

DJ na wesele w Oświęcimiu i okolicach

Na mniejszych przyjęciach ślubnych i weselnych oprawę muzyczną może zapewnić również DJ. Po przeprowadzeniu wywiadu z Parą Młodą, przygotuje on playlistę z utworami, które spodobają się klientom i ich gościom. W trakcie wesela DJ będzie na bieżąco dostosowywał muzykę do trwającej zabawy. W naszej firmie oferujemy obsługę DJ prowadzoną w języku polskim i angielskim. Na większe wesela i śluby polecamy wybranie duetu DJ i wodzireja. Dzięki temu jeszcze lepiej będą oni w stanie zaangażować gości i zapewnić im jeszcze intensywniejszą zabawę.

Fotobudka na wesele w Oświęcimiu

Oferujemy wynajem fotobudki na wesele w Oświęcimiu i okolicach. W ramach tej usługi na kilka godzin dostarczamy urządzenie fotografujące na przyjęcie ślubne. By urozmaicić zabawę wraz z fotobudką, oferujemy również atrakcyjne gadżety, dzięki którym goście weselni będą wspaniale się bawić, robiąc sobie zdjęcia.

Streaming ślubów w Oświęcimiu i okolicach

Nowością w naszej ofercie jest streaming ślubów. Podczas transmisji ślubu online nasi technicy zajmą się kompleksowym pokazaniem ceremonii osobom, które nie mogą być na niej osobiście. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy pojawiają się ograniczenia ilości gości na ślubie, mieszkają oni za granicą czy też ich stan zdrowia nie pozwala na to, by przyjechali na to wydarzenie.

Zakres świadczonych przez nas usług organizacji ślubów i wesel

Zakres usług organizacji ślubów i wesel w Oświęcimiu i okolicach dobieramy każdorazowo do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W ramach prac podejmujemy się przygotowania:

  • oprawy muzycznej (DJ lub duet DJ i wodzirej) oraz świetlnej,
  • planowaniem i przygotowaniem ślubu i wesela,
  • wynajęcie fotobudki,
  • streamingiem ślubu.

Najważniejsze informacje o Oświęcimiu

Oświęcim to miasto położone w województwie małopolskim, które ma duże znaczenie historyczne. Najważniejszym miejscem upamiętniającym wydarzenia II Wojny Światowej jest Miejsce Pamięci Auschwitz-Birkenau. Obozy zagłady do dziś są jednym z najważniejszych w regionie miejsc czci, szczególnie dla Żydów. Oświęcim posiada również inne ciekawe i dobrze zachowane zabytki, np. Zamek w Oświęcimiu wraz z wieżą czy Synagogę Chewra Lomdei Misznajot.

Ile kosztuje organizacja ślubu i wesela w Oświęcimiu?

Na koszt organizacji ślubu i wesela w Oświęcimiu i okolicach składa się kilka czynników. Do najważniejszych należą wielkość przyjęcia i ilość gości, zakres i ilość wybranych usług czy indywidualne ustalenia. W celu uzyskania szczegółowej wyceny zachęcamy do kontaktu z nami. Po rozmowie i poznaniu wymagań Pary Młodej przygotujemy indywidualny kosztorys.

Obsługa imprez ślubnych – obszar działania

Nasza firma podejmie się obsługi imprez ślubnych w Oświęcimiu i najbliższych okolicach. Działamy również w innych miastach, m.in. w Krakowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, Tarnowie, Wieliczce, Bochni, Olkuszu, Chrzanowie, Wadowicach, Zakopanem. Mamy doświadczenie we współpracy z salami weselnymi, np.:

  • Sala weselna Carpe Diem w Bielanach koło Oświęcimia,
  • Sale Weselne La Rossa w Oświęcimiu,
  • Restauracja Casablanca w Rajsku,
  • Hotel restauracja Artur w Oświęcimiu,
  • Dom Weselny Lejla w Porębie Wielkiej.

Pozostałe usługi, które świadczy nasza firma

Nasza firma zajmuje się organizacją różnych imprez okolicznościowych. W ramach kompleksowej obsługi weselnej przygotowujemy oprawę muzyczną, świetlną, planujemy i przygotowujemy przyjęcie. Wynajmujemy również DJ-a na studniówkę.

Zależy Ci, by Twoi goście weselni zachwycili się Twoim przyjęciem weselnym?
Powierz organizację wesela profesjonalistom!
501 044 852