Oświetlenie dekoracyjne na wesela i przyjęcia

Marzy Ci się zabawa weselna o klubowym charakterze? A może wręcz przeciwnie – zależy Ci na organizacji przyjęcia w stylu glamour? Pomożemy w przygotowaniu imprezy w wybranym klimacie, dbając o jeden z najważniejszych aspektów wydarzenia – oprawę wizualną. Sprzęt obejmujący girlandy żarówkowe, reflektory oraz rozmaite lampy w połączeniu z naszymi umiejętnościami to gwarancja wymarzonego i zachwycającego rezultatu.

Oświetlenie dekoracyjne na wesele/przyjęcie – dostępne usługi

Nasza firma oferująca oświetlenie dekoracyjne zadba o to, aby mogli Państwo cieszyć się pięknym wyglądem sali, w której odbywa się przyjęcie, bez obaw o aspekty techniczne dekoracji. Zapewniamy pomoc przy instalacji oświetlenia, dbając o to efekt aranżacyjny zgodny z oczekiwaniami Klientów. Nasze usługi kierujemy do osób, które chciałyby uczynić swoje przyjęcie jeszcze bardziej niezwykłym dzięki:

Dekoracje światłem

Dekoracje światłem pozwalają nawet niepozorną salę przemienić we wnętrze, które sprosta wymogom Państwa Młodych czy organizatorom innych przyjęć. Tego typu oświetlenie eksponuje walory architektoniczne pomieszczeń, z powodzeniem także ożywia stonowane, surowe wnętrza. Urozmaicone, utrzymane w kolorystyce pozostałych dekoracji doświetlenie ścian, sufitów czy sceny, na której występuje zespół lub DJ, pozwoli na stworzenie odpowiedniego klimatu imprezy.

Oświetlenie żarówkowe

Oświetlenie żarówkowe to subtelna, łagodnie doświetlająca wnętrze dekoracja składająca się z kilku sznurów szeregowo połączonych żarówek. Sprawdzi się w przypadku przyjęć zorganizowanych w restauracjach o minimalistycznym, industrialnym wystroju. Szczególnie dobrze będzie wyglądać na przyjęciach ślubnych, uroczystościach plenerowych oraz tych utrzymanych w niezobowiązującej konwencji boho. Dodatkową zaletą oświetlenia żarówkowego jest to, że daje ono ciepłe światło, którego jasność można dowolnie regulować.

Iluminacje świetlne

Ruchome dekoracje świetlne eksponujące parkiet lub tworzące fantazyjne wzory na suficie? A może minipokaz świetlny, który urozmaici dynamiczne kawałki grane podczas imprezy? Iluminacje świetlne to świetny sposób na to, aby wzbudzić podziw gości i dostarczyć im dodatkowych atrakcji w postaci uczty dla oczu.

Oświetlenie dekoracyjne na przyjęcia w Krakowie

Głównym obszarem, na którym świadczymy usługi, jest Kraków i pobliskie miejscowości. To właśnie w okolicach stolicy Małopolski zorganizowaliśmy najwięcej imprez i uroczystości. Mamy na koncie udane realizacje imprez okolicznościowych w znanych krakowskich i podkrakowskich lokalach, takich jak: Stara Zajezdnia, Dwór w Tomaszowicach, Hotel Qubus, Folwark Zalesie. Możesz jednak poprosić nas o pomoc także w innych rejonach Polski – zadzwoń lub napisz, a wspólnie ustalimy szczegóły.

Koszt oświetlenia dekoracyjnego

Nie posiadamy sztywnego cennika w zakresie oświetlenia dekoracyjnego. Na koszt naszych usług ma wpływ kilka czynników, które analizujemy przed realizacją każdego zlecenia – to pozwala nam zadbać o jak najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości usług. Cena oświetlenia uzależniona jest od rodzaju efektów świetlnych, poziomu skomplikowania świetlnej dekoracji, możliwości w zakresie oświetlenia konkretnego miejsca oraz ilości sprzętu, która umożliwia odpowiednią oprawę świetlną uroczystości.

Marzysz o dekoracji światłem sali weselnej, ale brakuje Ci pomysłu na efektowne iluminacje? A może zastanawiasz się, ile będzie kosztowała realizacja Twojego pomysłu w zakresie oprawy wizualnej przyjęcia? Skontaktuj się z nami, aby rozwiać wszelkie wątpliwości – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Galeria realizacji: