DJ na wesele z językiem angielskim

Nasze motto brzmi: „Co dwie głowy, to nie jedna”. Nie ma bowiem nic lepszego niż dwóch profesjonalistów, zarażających pasją do muzyki i dobrej zabawy, w jednym miejscu. Dzięki dużemu doświadczeniu w prowadzeniu przyjęć posiadamy sprawdzone sposoby na dotarcie do gości. Na Państwa życzenie przewodzimy uroczystości w dwóch językach. Komunikatywny DJ na wesele z językiem angielskim, to opcja szczególnie dla tych z Państwa, którzy planują zaprosić na przyjęcie rodzinę lub znajomych z zagranicy.

Animacje, pokazy, zabawy i inne atrakcje

Realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły i spełniamy marzenia. Poza tym stawiamy na integrację wszystkich gości. Wodzirej prowadzi przyjęcie z humorem i klasą, a DJ dba o odpowiednią muzykę. Organizowane przez nas imprezy są więc zawsze na wysokim poziomie. Co ważne, wodzirej na wesele nie zapomina, że to Para Młoda jest tego dnia najważniejsza.

Repertuar muzyczny

W naszej kolekcji muzycznej znajdują się zarówno flagowe utwory z poszczególnych dekad, zaczynając od szalonych lat 60′ jak i współczesne hity znane z radia. To do Państwa należy decyzja, które piosenki zabrzmią na przyjęciu, dzięki czemu osiągnięty zostanie wymarzony nastrój, który towarzyszy przyjęciom ślubnym. W przypadku gdy goście zapragną zmiany klimatu nasz DJ wodzirej dopasuje gatunek do ich oczekiwań.

Profesjonalny sprzęt i obsługa techniczna

Wysokiej klasy sprzęt i wieloletnie doświadczenie w pracy gwarantuje profesjonalną realizację usługi, dzięki czemu wszyscy goście będą zadowoleni.

Doświadczenie

Prowadzenie eventów oraz dopasowywanie dla nich oprawy muzycznej to nasze zajęcie od dekady, zaś przyjęcia ślubne znajdują się w sferze naszych zainteresowań o ponad 5 lat. Pracowaliśmy i pracujemy na imprezach branżowych, uroczystościach okolicznościowych, a także okazjonalnie rezydujemy w krakowskich klubach, dzięki czemu jesteśmy w stałym kontakcie z różnymi gatunkami muzycznymi i oczekiwaniami gości.

od A do Z

Wszelkie kwestie techniczne – akustyka, nagłośnienie czy oświetlenie, nie są dla nas obcym tematem. Jako profesjonaliści wyręczamy Państwa w tych decyzjach, pozwalając skupić się na wyborze repertuaru oraz piosenek na szczególne momenty wesela. Jesteśmy Państwa wsparciem od początku do końca Waszego przyjęcia ślubnego!

Gramy w Polsce i nie tylko ☺

Naszym rodzinnym miastem jest Kraków, jednak pracujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą.