Live streaming ze ślubu, transmisja ślubu online Kraków, Katowice

Nowością w naszej ofercie jest usługa live streamingu ze ślubu realizowana na terenie Śląska i Małopolski. Transmisja online ze ślubu to odpowiedź na potrzeby klientów spowodowane m.in. panującą pandemią. Jednak usługa przydaje się nie tylko wtedy, gdy ze względu na obostrzenia goście nie mogą pojawić się na ślubie. Wiele Par Młodych chciałoby, by tę uroczystość mogło zobaczyć jak najwięcej ich znajomych czy bliskich z różnych zakątków świata.

Spis treści:

Co obejmuje transmisja ślubu online?

W ramach transmisji online ze ślubu i wesela oferujemy zdalnie sterowane kamery oraz sprzęt niezbędny do realizacji. W skład naszych pakietów wchodzą

  • nowoczesne kamery (PTZ Optics, lustrzanki, go pro), gwarantujące wysoką jakość obrazu;
  • laptop i media serwery;
  • profesjonalne oprogramowanie do streamingów (vMix);
  • mikser audio lub wizji;
  • mikrofony przewodowe i bezprzewodowe o parametrach gwarantujących dobrą jakość dźwięku;
  • technika oraz realizatora wizji – doświadczone osoby, które w ścisłej współpracy zadbają o niezakłóconą transmisję online ślubu;
  • transmisję w social media – na Facebooku, Youtube, Vimeo lub prywatny serwer;
  • dojazd na miejsce przyjęcia ślubnego.

Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów dzień ślubu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by live stream z niego był na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by nie doszło do problemów technicznych i zakłóceń. Możemy również przygotować instrukcję dla gości weselnych omawiające sposób dołączenia do transmisji ślubu. Na życzenie klienta może być ona ogólnodostępna lub prywatna.

Bliscy, na których Ci zależy, nie mogą być na ślubie? Skorzystaj z usługi live streamingu
Zadzwoń do nas!
501 044 852

Jak przebiega live stream ze ślubu?

Streaming ślubu w Małopolsce i na Śląsku realizujemy z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klientów. Dotychczasowe referencje pokazują, że zleceniodawcy cenią nas za wysoką jakość usług. Zawsze starannie przygotowujemy się do live streamu ślubu i wesela. Upewniamy się, że sprzęt działa prawidłowo, łącze internetowe jest stabilne i że nic nie zakłóci transmisji online. Jesteśmy na miejscu ślubu wcześniej, by być gotowym na czas. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji imprez i przyjęć jesteśmy również przygotowani na możliwe problemy.

Streaming ze ślubu – dostępne pakiety usług

By nasi klienci mogli dopasować usługi do swoich potrzeb przygotowaliśmy dla nich trzy pakiety live streamingu ze ślubu w Krakowie, Katowicach i okolicach. Podczas konsultacji z klientem staramy się zdefiniować jego oczekiwania i podpowiedzieć, które rozwiązanie będzie dla niego odpowiednie. Niezależnie od wybranego pakietu podczas transmisji online ze ślubu gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości sprzętu oraz doświadczonych fachowców do obsługi wydarzenia.

Kiedy warto wybrać usługę transmisji ślubu online?

Zdaniem eksperta

Transmisja ślubu online jest usługą przydatną przede wszystkim podczas trwania pandemii, kiedy Młoda Para zmuszona jest ograniczyć liczbę osób uczestniczących w tym ważnym wydarzeniu. Nowoczesne technologie sprawiają, że możemy umożliwić gościom nieobecnym fizycznie, obejrzenie uroczystości w social media. Jednak z live streamingu ślubu warto korzystać również w innych sytuacjach. Przykładem może być duża ilość znajomych czy bliskich na co dzień mieszkających za granicą czy też starszych lub chorych. Gdy nie mogą oni przyjechać na ślub bądź też nie jesteśmy w stanie wszystkich pomieścić, transmisja online ślubu będzie idealnym rozwiązaniem – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Dlaczego warto skorzystać z live streamingu ślubu w Krakowie i Katowicach?

Streaming ślubu to nowoczesna usługa pozwalająca na uczestnictwo w uroczystości wszystkich bliskich nam osób, także tych, którzy z różnych przyczyn nie pojawiliby się na niej fizycznie. Transmisja online daje nam wiele możliwości, a nowoczesne technologie zapewniają stabilność łącza, wysoką jakość dźwięku i obrazu. Nasza firma dokłada wszelkich starań, by live stream ze ślubu przebiegł bez zakłóceń. Jesteśmy w stanie to zagwarantować dzięki doświadczonej kadrze i dobremu sprzętowi.

Od czego zależy cena live streamu ze ślubu w Małopolsce i na Śląsku?

Koszt live streamingu ślubu w Krakowie, Katowicach i całym województwie małopolskim i śląskim zależy przede wszystkich od zakresu naszych usług. Oddajemy w ręce klientów kilka różnych pakietów, dzięki czemu łatwo dopasują je oni do swoich potrzeb. Cena transmisji online nie jest bardzo wysoka, dzięki czemu każdy nasz klient będzie mógł zdecydować się na tę usługę.

Live streaming ślubu – obszar działania firmy

Nasza firma realizuje live stream ze ślubu w Krakowie, Katowicach oraz na terenie całej Małopolski i Śląska (m.in. w Zakopanem, Wadowicach, Chrzanowie, Olkuszu, Oświęcimiu,   Bochni, Nowym Sączu, Wieliczce, Nowym Targu oraz Tarnowie). Podejmujemy się jego realizacji zarówno w Kościołach, jak i Urzędach Stanu Cywilnego czy na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, gdzie odbywa się ślub, chętnie będziemy transmitować go online.

Pozostałe usługi, które świadczy nasza firma

Zajmujemy się przede wszystkim organizacją ślubów i wesel. W ramach usług oferujemy wynajem DJ-a wodzireja, DJ-a, fotobudki, obsługę muzyczną studniówek, dekoracyjne oświetlenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i kontaktu z nami.

Chcesz, by w Twoim ślubie uczestniczyło wiele osób, ale ze względu na pandemię i inne ograniczenia nie jest to możliwe?
Poznaj zalety transmisji online ze ślubu. Sprawdź!
501 044 852