Celem naszej pracy jest zorganizowanie idealnego ślubu i wesela dla naszych klientów. Byśmy mogli odpowiednio to zrealizować, musimy najpierw poznać Młodą Parę, ich upodobania, potrzeby i marzenia. Zawsze podchodzimy do naszych zleceń w sposób indywidualny. Dbamy o każdy szczegół uroczystości, odciążamy przyszłych nowożeńców. Praca sprawia nam wiele radości, lubimy to, co robimy i w pełni się angażujemy w obsługę wesel i organizację ślubów w Gorlicach oraz okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów i wesel w Gorlicach i okolicach

Organizacja przyjęć ślubnych w Gorlicach i okolicach to najważniejszy aspekt działalności naszej firmy. Mamy duże doświadczenie w planowaniu zarówno niewielkich imprez ślubnych, jak i dużych wesel. Do każdego podchodzimy z taką samą kreatywnością i zaangażowaniem. Chętnie przygotujemy zarówno tradycyjne przyjęcia, jak i nowoczesne czy tematyczne wesela. Zapraszamy do poznania referencji wystawionych przez naszych klientów, które potwierdzają nasze umiejętności.

Marzysz o zaskoczeniu gości nietuzinkowym weselem w Gorlicach?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na wesele w Gorlicach

Podstawą dobrej zabawy na weselu jest muzyka. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można usługi DJ-a wodzireja. Nasi specjaliści są pełnymi charyzmy i pasji osobami, które nie tylko zaplanują utwory, które pojawią się na przyjęciu, ale również zabawią wszystkich gości. Będą reagować na bieżąco na nastroje i potrzeby młodej pary i bawiących się osób, co gwarantuje wysoką jakość usługi.

DJ na wesele w Gorlicach i okolicach

Zdaniem eksperta

Oferujemy również usługi DJ-ów, którzy poprowadzą imprezę w języku polskim i angielskim. Po wywiadzie z Młodą Parą przygotują atrakcyjną playlistę, spełniającą ich oczekiwania. Na większe przyjęcia proponujemy zatrudnienie duetu wodzireja i DJ-a, co daje wyższą jakość usług – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Fotobudka na wesele w Gorlicach

Klienci chętnie decydują się na zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji w czasie wesela. Jednym z pomysłów na angażującą atrakcję jest wynajem fotobudki. Na miejsce przyjęcia dostarczamy przenośną budkę, robiącą i wywołującą zdjęcia. Dodatkowo dołączamy do zestawu atrakcyjne gadżety, które mogą być wykorzystane do robienia pamiątkowych fotografii.

Streaming ślubu w Gorlicach

Pewną nowością naszej oferty jest możliwość zorganizowania transmisji online ślubu. W czasie takiego streamingu przycięcia ślubnego udział w nim wezmą również osoby, które fizycznie nie mogły się pojawić na uroczystości.

Co wchodzi w skład naszych usług organizacji ślubów i wesel?

Na naszą ofertę organizacji ślubów i wesel składa się zapewnienie kompleksowej oprawy muzycznej i świetlnej (DJ, wodzirej lub ich duet), planowanie ślubu, organizacja wesela, transmisja online ślubu, wynajem fotobudki. Inne usługi mogą być dobrane indywidualnie.

Gorlice – kilka informacji o mieście

Gorlice to miejscowość położona w dolinie rzeki Ropy i jej dopływu Sękówki, na północy Beskidu Niskiego. Początki miasta datowane są na XIV wiek. W XIX wieku okolice te stały się kolebką przemysłu naftowego. W okolicy znaleźć można wiele pięknych zabytków, m.in. synagoga, cmentarze wojenne, żydowskie, zespół pałacowy Siary czy dwór Karwacjanów.

Ile kosztuje planowanie i organizacja ślubu w Gorlicach?

By poznać szczegółowy cennik organizacji śłubu w Gorlicach, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Nie podajemy jednego stałego cennika, ponieważ ostateczny koszt zależy od kilku różnych czynników. Przede wszystkim do wyceny bierzemy pod uwagę wielkość uroczystości, ilość zaproszonych gości, wybrane usługi, ich zakres oraz wszelkie dodatkowe ustalenia. Dlatego dopiero po krótkiej rozmowie z klientami jesteśmy w stanie przedstawić szczegółowy kosztorys planowania imprez ślubnych i wesel w Gorlicach.

Obsługa i planowanie wesel – obszar działania

Jedną z lokalizacji, w których działa nasza firma są Gorlice i jego okolice. Dodatkowo podejmujemy się planowania i przygotowywania przyjęć ślubnych i weselnych w Krakowie, Olkuszu, WadowicachChrzanowie, Wieliczce, Bochni, Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu, Nowym Targu. W ramach organizacji wesel i ślubów współpracujemy z okolicznymi salami:

  • Restauracja i Sala Bankietowa ” Stary Dworzec” w Gorlicach,
  • Dom Weselny Podzamcze w Gorlicach,
  • Dom weselny Galicja w Klęczanach,
  • Dom Weselny „Stary Dworzec” w Gorlicach,
  • Hotel & Restauracja Sękowski Dwór w Sękowej.

Pozostałe usługi świadczone przez nas w Gorlicach

Jako firma specjalizujemy się w przygotowywaniu przyjęć ślubnych i weselnych. Nasza oferta jest jednak dużo szersza. Chętnie zaplanujemy innego rodzaju imprezy i przyjęcia okolicznościowe. Chętnie zorganizujemy usługi DJ wodzireja na studniówki i bale, oprawę muzyczną w postaci DJ-a lub wodzireja, dekoracje świetlne na wesela oraz wynajmiemy fotobudki.

Wszystkich chętnych zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Polecamy również zapoznanie się z wcześniejszymi realizacjami imprez ślubnych.

Gubisz się w ślubnych przygotowaniach i potrzebujesz wsparcia w planowaniu wesela w Gorlicach?
Skorzystaj z pomocy specjalistów. Zadzwoń!
501 044 852