Jako firma dokładamy wszelkich starań, by zaplanować i zorganizować dla naszych klientów idealne przyjęcia ślubne oraz wesela. Są to bardzo ważne dla nich wydarzenia, dlatego chętnie pomagamy i odciążamy w ich przygotowaniu. Jedną z naszych usług jest obsługa wesel i organizacja ślubów w Limanowej i okolicach. Zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami.

Spis treści:

Organizacja ślubu w Limanowej i okolicach

Organizacja ślubu i wesela to usługa najczęściej wybierana przez naszych klientach. Bez względu na to, czy planują oni niewielką, skromną uroczystość czy też duże wesele, chętnie podejmiemy się ich organizacji. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Podstawą naszej pracy jest ścisły kontakt ze zleceniodawcami. Staramy się dowiedzieć, czego potrzebują i jakie są ich upodobania. Dzięki temu łatwiej jest nam nie tylko dobrać ofertę, ale i przygotować idealne przyjęcie ślubne.

Dotychczasowi nasi klienci przygotowali dla nas pozytywne referencje, które najlepiej świadczą o tym, że podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem. W ramach organizacji ślubu i wesela zajmujemy się m.in. oprawą dźwiękową, świetlną oraz dostarczenie rozrywki gościom.

Przygotowujesz przyjęcie weselne w Limanowej, ale gubisz się w natłoku zadań?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na wesele w Limanowej

Żadne wesele nie może obyć się bez DJ wodzireja, czyli osoby, która zajmie się zarówno zapewnieniem atrakcyjnej oprawy muzycznej, jak również dostarczy rozrywki gościom weselnym. Bardzo ściśle współpracuje on z młodą parą, dzięki czemu poznaje ich upodobania i może dobrać odpowiednią muzykę. Dzięki swojej charyzmie jest w stanie zaangażować gości do wspólnej zabawy, a doświadczenie i wyczucie sprawią, że na bieżąco zareaguje na potrzeby muzyczne wszystkich bawiących się.

DJ na imprezę ślubną w Limanowej

Zdaniem eksperta

Oprócz usług DJ-a wodzireja oferujemy również możliwość wynajęcia DJ-a. Zapewni on modną i atrakcyjną oprawę muzyczną oraz poprowadzi wesele w języku polskim bądź angielskim. W przypadku większych imprez ślubnych i weselnych rekomendujemy klientom skorzystanie z duetu DJ-a i wodzireja. Taka współpraca zaaowocuje jeszcze lepszą zabawą dla weselników – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Fotobudka na ślub, wesele w Limanowej i okolicach

Na weselu w Limanowej i okolicach nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji. Od kilku lat popularny jest wynajem fotobudki na wesele. Nasza firma dostarczy ją pod wskazany adres wraz z kompletem gadżetów. Goście będą mogli wykonać sobie natychmiast wywoływane fotografie, które staną się doskonałą atrakcją i pamiątką imprezy ślubnej.

Co wchodzi w zakres naszych usług obsługi wesel?

Nasze usługi planowania i organizacji ślubów czy wesel w Limanowej to m.in:

  • dokładne zaplanowanie imprezy ślubnej;
  • obsługa przyjęcia weselnego;
  • zapewnienie oprawy muzycznej realizowanej przez DJ-a czy duet wodzireja i DJ-a;
  • streamingi ślubów;
  • wynajem fotobudki.

Streaming ślubów w Limanowej

Nowością w ofercie naszej firmy jest streaming ślubów. Dzięki transmisji online w przyjęciu ślubnym może wziąć udział większa liczba gości, szczególnie tych, którzy nie mogliby dotrzeć osobiście.

Limanowa – kilka informacji o mieście

Limanowa to miasto położone w województwie małopolskim. Jego historia sięga prawdopodobnie XV wiek, choć historycy nie są co do tego zgodni. Dziś miasto słynie z umiejętnego wykorzystania funduszy europejskich. Dobrze zachowało się kilka zabytków, które warto zobaczyć m.in. kapliczka k. dworu Marsów, kościół par. pw. Matki Bożej Bolesnej, cmentarza z I wojny światowej.

Ile kosztuje organizacja wesela w Limanowej?

Koszt organizacji ślubu i wesel w Limanowej i okolicach zależy przede wszystkim od zakresu wybranych usług. Na cenę ma wpływ oferta, ilość gości, wielkość wesela, indywidualne ustalenia. Każdorazowo zapraszamy do kontaktu z nami, po krótkiej rozmowie przygotujemy indywidualny kosztorys.

Planowanie imprez ślubnych i wesel – obszar działania

Nasza firma organizuje śluby i wesela na terenie Limanowej i okolic. Chętnie zaplanujemy przyjęcia ślubne w Krakowie, Nowym Targu, Olkuszu, Tarnowie, Wieliczce, ChrzanowieBochni, Nowym Sączu, Oświęcimiu, Wadowicach, Zakopanem. Przygotowujemy wesela w salach takich jak:

  • Ślazyk Sala Bankietowa i Dom weselny w Limanowej,
  • Dom Weselny „Jasicówka” pod Łysą Górą w Limanowej,
  • Karczma Matras – Restauracja Limanowa – Dom Weselny w Limanowej,
  • Sala Bankietowa Fenix w Limanowej,
  • Pensjonat Na Wesołej w Limanowej.

Pozostałe usługi świadczone przez naszą firmę

Jako firma zajmujemy się nie tylko organizacją przyjęć ślubnych i wesel. Chętnie podejmujemy się przygotowania także innych imprez okolicznościowych. Zajmiemy się:

Zapraszamy chętne pary i klientów indywidualnych do zapoznania się z naszą ofertą, dotychczasowymi realizacjami, a także kontaktu z nami.

Nie podobają Ci się sztampowe wesela, marzysz o tym, by Twoje było wyjątkowe?
Zadzwoń!
501 044 852