Jednym z najważniejszych aspektów działalności naszej firmy jest organizacja przyjęć ślubnych oraz wesel. Takie usługi świadczymy między innymi w Miechowie i okolicach. Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to piękne i ważne wydarzenie w życiu klientów, dlatego robimy wszystko, by uczynić je idealnym. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Miechowie i okolicach

Organizacja ślubu w Miechowie to kompleksowa usługa, w skład której wchodzi szereg czynności – od pomocy w planowaniu, po zapewnienie oprawy muzycznej czy dźwiękowej. Staramy się, aby nasza współpraca z klientami opierała się na poznaniu ich potrzeb i przygotowaniu przyjęcia ślubnego skrojonego na miarę potrzeb. Każda organizacja ślubu to okazja do wykazania się kreatywnością. Chętnie podejmujemy się przygotowania zarówno niewielkich, rodzinnych ślubnych, jak i dużych przyjęć.

Organizujesz przyjęcie ślubne w Miechowie, ale ilość spraw do załatwienia Cię przytłacza?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na wesele w Miechowie

Jedną z najczęściej wybieranych usług z naszej oferty jest obsługa wesela przez DJ-a wodzireja. Jest to wyspecjalizowana osoba, która zadba nie tylko o dobór muzyki, ale również o to, by goście dobrze się bawili. Ich aktywizacja jest ważnym elementem działalności wodzireja. Kluczem do tego jest nie tylko doświadczenie, ale i charyzma DJ-a. Nasi współpracownicy potrafią dopasować się do potrzeb Młodej Pary oraz ich gości. Ważne jest również to, że doskonale radzą sobie z reagowaniem na sytuację i dostosowaniem utworów muzycznych i aktywności do potrzeb gości.

DJ na ślub i wesele w Miechowie i okolicach

Zdaniem eksperta

Nie ma wątpliwości, że oprawa muzyczna jest ważnym aspektem każdego przyjęcia weselnego. Dlatego oferujemy również usługi DJ-a na wesele w Miechowie i okolicach. Polecamy je szczególnie na mniejsze przyjęcia. Jeśli nasi klienci planują dużą ilość gości, bardziej rekomendujemy im skorzystanie z duetu – DJ-a oraz wodzireja. Dwie osoby zajmujące się muzyką oraz gośćmi to gwarancja doskonałej zabawy. W ramach swojej pracy DJ dopasuje utwory muzyczne do gustu pary młodej oraz ich gości, na bieżąco będzie również nanosił w niej poprawki, jeśli sytuacja będzie tego wymagała. Nasza firma oferuje obsługę muzyczną w języku polskim oraz angielskim – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Fotobudka na przyjęcie weselne w Miechowie

Przyjęcie weselne nie może obyć się bez dodatkowych atrakcji, umilających zabawę oraz integrujących gości. Ciekawym pomysłem jest skorzystanie z oferty wynajmu fotobudki na wesele w Miechowie. Dostępne są różne pakiety, dzięki czemu klienci mogą otrzymać usługę dopasowaną do swoich potrzeb. Fotobudka to nie tylko proste zdjęcia wywoływane na miejscu, ale również okazja do świetnej zabawy, w której pomoże dołączony do niej zestaw zabawnych gadżetów. Fotografie z pewnością będą doskonałą pamiątką ślubu i wesela.

Streaming ślubów w Miechowie i okolicach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty usługę streamingu ślubu w Miechowie. Do wyboru jest kilka różnych pakietów, w ramach każdego umożliwiamy transmisję online przyjęcia ślubnego. Transmisja ślubu online pozwala na uczestnictwo w tym ważnym dniu gościom, którym nie udało się dotrzeć osobiście.

Co obejmują nasze usługi organizacji ślubów i wesel?

W ramach usług organizacji ślubów i wesel zajmujemy się między innymi:

  • streamingiem ślubu,
  • oprawą muzyczną (DJ, DJ wodzirej),
  • oprawą świetlną,
  • planowaniem i organizacją wesel,
  • wynajmowaniem fotobudki.

Wszystkie zadania realizujemy z indywidualnym podejściem oraz zaangażowaniem.

Miechów – najważniejsze informacja o mieście

Miechów to miejscowość położona w województwie małopolskich, nad potokiem Miechówka. Historia miasta sięga XII wieku. Znajdziemy w nim kilka pięknych zabytków, m.in. Zespół klasztorny bożogrobców z XIII wieku, kaplicę grobu Chrystusa z XVI wieku czy drewniany Dworek „Zacisze”.

Ile kosztuje organizacja ślubu i wesela w Miechowie?

Cena organizacji ślubu i wesela w Miechowie zależy od zakresu i wybranych usług, dlatego nie da się jej z góry określić. Na ostateczny koszt wpłynie właśnie ilość usług, ilość zaproszonych osób oraz dodatkowe wymogi i ustalenia. Prosimy o kontakt z nami, w czasie rozmowy poznamy Państwa oczekiwania oraz przygotujemy indywidualny kosztorys.

Organizacja ślubu i wesela – obszar działania naszej firmy

Zajmujemy się organizacją ślubu i wesela na terenie Miechowa i okolic. Podejmujemy się również planowania imprez ślubnych w Krakowie,  Nowym Sączu, Nowym Targu, TarnowieBochni, Wieliczce, Olkuszu, Wadowicach, Chrzanowie, Oświęcimiu, Zakopanem. Podejmujemy się organizacji wesel w salach:

  • Zajazd Miechus w Miechowie,
  • Dom Weselny Szlachecki Dwór Racławice w Racławicach,
  • Hotel Dosłońce Conference & SPA w Racławicach,
  • Gościniec Beskid w Myślenicach,
  • Castello Sala Bankietowa w Wolbromiu.

Pozostałe usługi, które świadczymy

Zajmujemy się przede wszystkim planowaniem i organizacją wielu rodzajów imprez okolicznościowych. Kompleksowo przygotujemy wesela i przyjęcia ślubne. Zapewniamy  muzyczną, oprawę świetlną, wynajmem fotobudki czy DJ-a na studniówkę.

Marzysz o idealnym, wyróżniającym się weselu w Miechowie? Skorzystaj z naszych usług.
Sprawdź!
501 044 852