Jako firma specjalizująca się w planowaniu oraz organizowaniu ślubów i wesel w Myślenicach i okolicach dokładamy starań, by te wydarzenia były przygotowane możliwie perfekcyjnie. Cieszymy się, że możemy mieć wpływ na ostateczny wygląd i przebieg imprez ślubnych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do zleceń, zaangażowanie oraz radość, którą czerpiemy z naszej pracy. Zachęcamy do kontaktu, w celu przedstawienia szczegóły oferty.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Myślenicach oraz okolicach

Filarem naszej działalności jest organizacja ślubów. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w przygotowywaniu niewielkich, rodzinnych imprez ślubnych, jak i dużych wesel na kilkaset osób. Zawsze przed przystąpieniem do prac staramy się możliwie dobrze poznać potrzeby i oczekiwania młodej pary, by przygotować dla nich wyjątkowe przyjęcie. Chętnie przygotujemy zarówno tradycyjne wesele, jak i imprezę tematyczną, nietypową czy zgodną z aktualnymi trendami. Tym, co nas wyróżnia, jest staranność działania, kreatywność i zaangażowanie.

Marzysz o weselu, który będzie wyjątkowe i zapadnie w pamięć gościom?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na przyjęcie weselne w Myślenicach

Wesele nie ma racji bytu bez dobrej, tanecznej muzyki. W naszej ofercie znaleźć można usługi DJ-a wodzireja, który odpowiada nie tylko za dobór oprawy muzycznej, ale również za zaangażowanie gości do wspólnej zabawy. Nasi wodzireje są specjalistami w swoim fachu, wyróżnia ich zaangażowanie i duża charyzma. Dzięki temu są w stanie przygotować rozrywki dla gości oraz dobrze wpasować się w upodobania muzyczne.

DJ na ślub i wesele w Myślenicach i okolicach

Zdaniem eksperta

Na mniejszych przyjęciach można skorzystać również z usług DJ-a. W Myślenicach i okolicach oferujemy obsługę DJ-a na wesele w języku polskim bądź angielskim. Na większe imprezy ślubne polecamy jednak skorzystanie z duetu wodzireja i DJ-a. Taka współpraca przy większej liczbie gości da jeszcze lepsze rezultaty i doskonałą zabawę dla weselników – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Fotobudka na ślub i wesele w Myślenicach

Nasi klienci w ramach zapewniania gościom dodatkowych atrakcji na przyjęciu chętnie wynajmują fotobudkę. Dostępne są różne pakiety, jednak w każdym z nich zapewniamy dostarczenie na imprezę fotobudki robiącej i wywołującej zdjęcia oraz zestaw atrakcyjnych gadżetów dodatkowo uatrakcyjniających zabawę.

Streaming ślubów w Myślenicach i okolicach

Dodatkową usługa, którą polecamy nowożeńcom, jest streaming ślubów w Myślenicach i okolicach. Pozwala on na transmisję ślubu online i tym samym uczestnictwo w uroczystości gościom, którzy z różnych względów nie mogli przybyć osobiście.

Co obejmują nasze usług organizacji ślubów i wesel?

W ramach organizacji ślubu i wesela zajmujemy się planowaniem imprezy, zapewnieniem oprawy muzycznej, świetlnej, wynajmowaniem fotobudki, DJ-a, wodzireja czy live streaming.

Myślenice – najważniejsze informacje o mieście

Myślenice to miasto wchodzące w skład aglomeracji krakowskiej, położone w województwie małopolskim nad rzeką Rabą. Historia miasta sięga XIII wieku, kiedy to stanowiło jeden z obronnych filarów Krakowa. Będąc w Myślenicach, warto obejrzeć zabytkowy rynek,  studnię-fontannę „Tereska”, pomnik Świętego Floriana pochodzący z XVIII wieku czy Kościół parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny.

 

Jaka jest cena organizacji wesela w Myślenicach i okolicach?

Cena organizacji przyjęcia ślubnego czy wesela w Myślenicach i okolicach nie jest z góry określony, ponieważ zależy od kilku indywidualnych aspektów. Na koszt planowania imprez ślubnych przez naszą firmę wpływ ma wielkość imprezy, ilość godzin, ilość i zakres wybranych usług oraz pozostałe indywidualne ustalenia. Każdorazowo, po rozmowie z Młodą Parą przygotowujemy dedykowany kosztorys. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Obsługa przyjęć ślubnych – obszar działania

Nasze usługi obsługi imprez ślubnych i weselnych świadczymy w Myślenicach i najbliższych okolicach. Dodatkowo podejmujemy się zleceń w takich miastach jak Kraków, Olkuszu, Zakopanem, Wieliczce, Tarnowie, Nowym Sączu, Chrzanowie, Bochni, Oświęcimiu, Wadowicach, Nowym Targu.

Chętnie przygotujemy wesela w okolicznych salach, np.

  • Euforia. Sala weselna w Myślenicach,
  • Dom Weselny – Hotel & Restauracja Dallas w Myślenicach,
  • Gościniec Beskid Wesele w Myślenicach,
  • Graffit – Sala weselna w Myślenicach,
  • Hotel Pod Dębami w Myślenicach,
  • Restauracja Stek w Myślenicach.

Inne obszary działalności naszej firmy

W codziennej pracy najwięcej czasu poświęcamy na planowanie i organizację imprez ślubnych. Oprócz tego podejmujemy się przygotowywania także innych imprez okolicznościowych. Zajmujemy się m.in.

Zainteresowanych zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontaktu z nami.

Gubisz się w przygotowaniach do ślubu i wesela w Myślenicach?
Skorzystaj z naszej pomocy. Zadzwoń!
501 044 852