Naszą pasją jest planowanie i organizowanie imprez ślubnych, przyjęć czy wesel. Lubimy to, co robimy, wiele radości daje nam możliwość wykreowania idealnego dnia dla naszych klientów. Do każdego przyjęcia podchodzimy w sposób indywidualny, nie popadamy w stereotypowe myślenie, a nasz kreatywność działa na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty organizacji ślubów i wesel w Skawinie oraz jej okolicach.

Spis treści:

Organizacja przyjęć ślubnych i wesel w Skawinie i okolicach

Organizacja przyjęć ślubnych w Skawinie i okolicach to najczęściej wybierana usługa z naszej oferty. Przez lata przygotowaliśmy już wiele imprez, zarówno kameralnych, rodzinnych przyjęć, jak i dużych wesel. Każde jest dla nas wyzwaniem. Zaplanujemy zarówno przyjęcie tradycyjne, nowoczesne, jak i tematyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

Planujesz piękne i nietuzinkowe wesele w Skawinie, ale nie wiesz, jak perfekcyjnie je zorganizować?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na imprezę ślubną w Skawinie

Jednym z najważniejszych filarów udanego wesela jest odpowiednio dobrana muzyka. Jako firma oferujemy wynajem DJ-a wodzireja. Jest to osoba pełna charyzmy, pasji i umiejętności nie tylko do planowania oprawy muzycznej, ale i dostarczania rozrywki gościom weselnym.

Co ważne, na bieżąco zareagują na potrzeby i dopasują muzykę czy zabawy do gości.

DJ na przyjęcie ślubne i wesele w Skawinie i okolicach

Zdaniem eksperta

W Skawinie i okolicach oferujemy również usługi DJ-a, który zapewni atrakcyjną oprawę muzyczną. Równocześnie poprowadzi imprezę w języku angielskim lub polskim. Dla gości planujących duże wesele proponujemy jednak wynajem duetu wodzireja i DJ-a, co da jeszcze wyższą jakość obsługi – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Fotobudka na wesele w Skawinie

Młode pary często podejmują decyzję o zorganizowaniu gościom dodatkowych atrakcji. Chętnie sięgają po oferowany przez nas wynajem fotobudki. W ramach każdego z dostępnych pakietów na imprezę dostarczamy budkę, która robi i wywołuje zdjęcia. W zestawie znajdują się również ciekawe i zabawne gadżety, które uatrakcyjnią robienie pamiątkowych fotografii.

Streaming ślubu w Skawinie

W Skawinie i okolicach oferujemy również streaming ślubu. Dostępne są różne pakiety, ale w każdej zapewniamy sprzęt i obsługę transmisji na żywo z uroczystości ślubnej. Jest to doskonałe rozwiązania, gdy zależy nam na uczestnictwie osób, które fizycznie nie mogły dotrzeć na to wydarzenie.

Co obejmują usługi organizacji ślubów i wesel?

W ramach naszych ślubno-weselnych usług możemy wymienić między innymi:

  • zaplanowanie i przygotowanie ślubu,
  • kompleksową obsługę wesela,
  • zapewnienie oprawy muzycznej, prowadzenia imprezy w języku polskim, angielskim
  • wynajem fotobudki,
  • streaming ślubu.

Skawina – kilka informacji o mieście

Skawina to małe miasto w województwie małopolskim, kilkanaście kilometrów od Krakowa, nad rzeką Skawinką. Nazwa miejscowości swoje źródło ma właśnie w tej rzece. Bogata jest historia miasta, ślady osadnictwa w tej lokalizacji notuje się na 5000 p.n.e. Dziś jest to chętnie wybierane miejsce do zamieszkania przez osoby pracujące w Krakowie.

Jaka jest cena organizacji przyjęcia ślubnego i wesela w Skawinie?

Koszt organizacji przyjęcia ślubnego i wesela w Skawinie może być bardzo różny, ponieważ zależny jest od kilku czynników. Na ostateczny koszt organizacji ślubu składa się ilość i zakres wybranych usług, wielkość imprezy czy inne indywidualne ustalenia. W celu poznania szczegółowego cennika planowania wesela w Skawinie, zachęcamy do kontaktu z nami. Po przeprowadzeniu wywiadu i poznaniu potrzeb młodej pary przygotujemy indywidualny kosztorys.

Obsługa, planowanie ślubów i wesel – obszar działania

Jako firma działamy między innymi w Skawinie i jej okolicach. Oprócz tego podejmujemy się  przygotowywania imprez ślubnych i weselnych w Krakowie, Nowym Sączu, Wieliczce, Chrzanowie, ZakopanemBochni, Olkuszu, Tarnowie, Wadowicach, Oświęcimiu, Nowym Targu. W ramach swoich działań współpracujemy z okolicznymi salami weselnymi:

  • Hotel Dworek Skawiński w Skawinie,
  • Restauracja Pod Irysami w Skawinie,
  • Zajazd Wodniczek w Borku Szlacheckim,
  • Kozak Artur. Dom weselny w Skawinie,
  • Sala Bankietowa Triana w Mogilanach.

Inne usługi, które świadczymy

Filarem naszej działalności jest organizacja przyjęć ślubnych oraz wesel. Jednak nasza oferta jest zdecydowanie szersza. Dużą radość sprawia nam także planowanie  innych rodzajów imprez czy przyjęć okolicznościowych.

Zajmiemy się wynajmem DJ wodzireja na studniówki i bale, zapewnieniem oprawy muzycznej w postaci DJ-a czy DJ-a wodzireja, wynajmem dekoracji świetlnych na wesela. W naszej ofercie znaleźć można również wynajem fotobudki.

Młode pary i organizatorów innych typów wydarzeń zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnych zachęcamy także do zapoznania się z wcześniejszymi realizacjami imprez ślubnych.

Marzy Ci się idealny ślub, który na długo zostanie zapamiętany? Skorzystaj z pomocy specjalistów.
Zadzwoń!
501 044 852