Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, dlatego tak ważne jest staranne ich przygotowanie. Nasza firma wie, jak istotne są one dla naszych klientów, dlatego staramy się możliwie najlepiej zorganizować ślub i obsłużyć wesele w Tarnowie i okolicach. Tym, co nas wyróżnia, jest pasja i miłość do tego, czym się zajmujemy.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Tarnowie i okolicach

Jednym z najważniejszych filarów naszej działalności jest organizowanie ślubów, począwszy od małych przyjęć ślubnych po duże wesela. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Oferujemy pełną obsługę, począwszy od oprawy muzycznej, przez dekoracje, aż po pomoc w dopięciu całego wydarzenia na ostatni guzik. Organizacja imprez ślubnych w Tarnowie i okolicach to nasza pasja. Cenimy dbałość o szczegóły oraz zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami, które najlepiej to obrazują.

Nie radzisz sobie z organizacją ślubu i wesela w Tarnowie? Skorzystaj z naszej pomocy.
Zadzwoń!
501 044 852

DJ wodzirej na wesele w Tarnowie

Zdaniem eksperta

Zamówienie na wesele DJ wodzireja jest skutecznym sposobem na zapewnienie gościom wyśmienitej zabawy do białego rana. DJ wodzirej to osoba, która poprowadzi całą imprezę i zaanimuje zabawę na ślubnej imprezie. Wyręczy nowożeńców w najtrudniejszych momentach, pomoże im zaktywizować gości i dostarczy wszystkim odpowiedniej dawki rozrywki. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalnego DJ wodzireja w Tarnowie i okolicach, który będzie charyzmatyczny, pełen pasji i z zaangażowaniem zapewni odpowiednią oprawę muzyczną. Naszym klientom rekomendujemy wybór duetów DJ i wodzireja. Szczególnie przy większej liczbie gości dwie osoby do obsługi muzyczno-rozrywkowej sprawdzą się najlepiej  – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

DJ na wesele w Tarnowie i okolicach

Profesjonalny DJ to osoba, która potrafi wsłuchać się w potrzeby, oczekiwania i gusty nie tylko nowożeńców, ale przede wszystkim gości weselnych. Zapewni doskonały dobór muzyki zgodny z trendami. Nasi DJ są elastyczni i bacznie obserwują przyjęcie weselne. Dzięki temu na bieżąco mogą dopasować muzyczne hity do trwającej zabawy. Oferujemy DJ-ów, którzy poprowadzą zabawę w języku polskim bądź angielskim, co jest szczególnie istotne podczas wielokulturowych przyjęć weselnych.

Streaming ślubów w Tarnowie i okolicach

Streaming ślubu w Tarnowie i okolicach to nowa usługa, którą świadczymy. Oferujemy kilka różnych pakietów do wyboru, ale w każdym znajdziemy transmisję online ślubu realizowaną przez doświadczonych techników. Live stream ze ślubu pozwala na uczestnictwo w nim osób, które fizycznie nie mogły być obecne na uroczystościach. Streaming ślubu będzie niezastąpiony nie tylko w czasie epidemii, ale również, gdy z innych względów musimy ograniczyć liczbę osób na weselu czy też nasi goście mieszkają za granicą.

Fotobudka na wesele w Tarnowie

Modną i bardzo lubianą atrakcją na ślubach i weselach w Tarnowie oraz okolicach jest fotobudka. Przenośne studio fotograficzne, pełne śmiesznych i okolicznościowych gadżetów umożliwia gościom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również zyskanie pięknej pamiątki z tego wydarzenia. Fotobudka, którą dostarczamy w ramach obsługi wesel, jest w pełni wyposażona oraz prosta w obsłudze. Pozwala na wykonanie szybkich zdjęć, uchwycenie emocji gości i zatrzymania na fotografii najpiękniejszych chwil wesela. Pewne jest, że impreza weselna z fotobudką nie będzie sztampowa i nudna.

Zakres usług organizacji ślubów i wesel

Zakres usług organizacji ślubu i wesela w Tarnowie i okolicach oferowany przez naszą firmę jest dość szeroki. Elastycznie podchodzimy do powierzanych nam zleceń, dlatego każdorazowo z Młodą Parą ustalamy szczegółowy plan imprezy oraz zakres naszych obowiązków. Wśród nich są przede wszystkim:

 • organizacja ślubu,
 • obsługa wesela,
 • oprawa muzyczna zapewniona przez DJ, prowadzenie imprezy w języku polskim i/lub angielskim,
 • organizowanie zabaw, czuwanie nad przebiegiem wesela przez wodzireja mówiącego po angielsku i polsku,
 • dostarczenie fotobudki.

Najważniejsze informacje o Tarnowie

Tarnów to miasto w województwie małopolskim, leżące nad rzeką Białą. Piękne, zabytkowe miasto, historią sięgające XIV wieku. Do dziś można zwiedzać w nim dobrze zachowane zabytki, np. Ratusz, Dom Mikołajowski czy Mykwę.

Ile kosztuje organizacja ślubu w Tarnowie?

Cena organizacji ślubu w Tarnowie i obsługi wesela realizowanych przez naszą firmę jest elastyczna i zależy od zakresu powierzonych nam zadań. Zachęcamy do kontaktu z nami. W czasie rozmowy z przyszłymi nowożeńcami wypytujemy o potrzeby, oczekiwania i plany na te ważne wydarzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ofertę i na tej podstawie ją wycenić.

Obsługa wesel – obszar działania

Nasza firma zapewnia organizację ślubów i obsługę wesel w Tarnowie i jego najbliższych okolicach. Pracujemy również w Krakowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, Bochni i Wieliczce. Chętnie przygotujemy imprezę weselną na jednej z sal:

 • Restauracji Kasyno w Tarnowie,
 • Hotelu Bristol w Tarnowie,
 • Brzozowym Dworku w Woli Rzędzińskiej k. Tarnowa,
 • U Sutkowskich w Radlnej k. Tarnowa,
 • Hotelu Dunajec w Zgłobicach k. Tarnowa,
 • Hotelu Tarnovii w Tarnowie,
 • Dworku Bistuszowa w Bistuszowej k. Tarnowa,
 • Tarnowiance Parku w Tarnowie.

Inne usługi, które świadczymy

Firma Twój Dzień to nie tylko organizacja ślubów i wesel. Chętnie podejmujemy się przygotowania również innych imprez okolicznościowych. W ramach obsługi oferujemy m.in. wynajęcie DJ wodzireja na studniówkę i bale, zabawy Live act, fotobudki, oprawę muzyczną czy oświetlenie na wesele. Zapraszamy do zapoznania się znaszą ofertą i obejrzenia galerii z dotychczasowych wydarzeń.

Pragniesz, aby Twoi goście weselni czuli się dopieszczeni, a nawet zaskoczeni?
Powierz organizację wesela profesjonalistom!
501 044 852