DJ na wesele po polsku i po angielsku

Sądzimy, że dobra muzyka łączy pokolenia! Najbardziej zależy nam na wyśmienitej zabawie naszych klientów i ich gości. DJ na wesele dobiera repertuar, bazując na wieloletnim doświadczeniu. Widzimy, kiedy uczestnicy przyjęcia dobrze się bawią, a kiedy trzeba nieco podkręcić tempo na parkiecie. Profesjonalny DJ na wesele to osoba elastyczna i tacy właśnie jesteśmy my. Na Państwa życzenie nasz DJ wesele prowadzi dodatkowo w dwóch językach: po polsku i po angielsku.

Dodatkowe atrakcje

Stawiamy na integrację wszystkich gości. DJ na wesele prowadzi przyjęcie z humorem i klasą. Imprezy organizowane przez nas są zawsze na wysokim poziomie.

Repertuar muzyczny

Do Państwa dyspozycji oddajemy bogaty repertuar muzyczny od lat 60-tych do muzyki współczesnej. Podczas naszych wspólnych spotkań ustalamy co zabrzmi na Państwa przyjęciu, a nasz DJ dynamicznie dopasuje muzykę do danej chwili.

Profesjonalny sprzęt i obsługa techniczna

Profesjonalny sprzęt renomowanych marek to jest to, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Dzięki naszej wiedzy technicznej nie ma dla nas rzeczy nie możliwych.

Doświadczenie

Od ponad dekady jesteśmy związani z muzyką i prowadzeniem imprez. Na co dzień gramy na imprezach firmowych, okolicznościowych, a także w krakowskich klubach. Nasze doświadczenie pomaga nam dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

od A do Z

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowań imprezy. Podczas doboru repertuaru, budowie planu przebiegu wydarzenia, doboru odpowiedniego nagłośnienia i oświetlenia. Pomagamy w doborze dodatkowych atrakcji.

Gramy w Polsce i nie tylko ☺

Naszym rodzinnym miastem jest Kraków, ale mieliśmy już okazję prowadzić imprezy na terenie całej Polski, a także za granicą (np. w przepięknej miejscowości Druskienniki na Litwie).