Kim jesteśmy?

Jesteśmy muzycznymi pasjonatami, których głowy są pełne pomysłów, chcemy tworzyć rzeczy wielkie i niezwykłe. To co nas charakteryzuje to przede wszystkim otwartość, innowacyjność, profesjonalizm i oddanie.

Nasze doświadczenie

Prowadzimy imprezy od ponad dekady. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń, począwszy od imprez okolicznościowych, wesel, balów, studniówek, aż po eventy firmowe i koncerty.

Co robimy?

Przede wszystkim realizujemy marzenia 🙂 Zajmujemy się organizacją imprez dostosowanych do potrzeb osób, które nam zaufały. Każda nasza realizacja jest zamkniętą całością, ma swój początek, środek i koniec, jest szczegółowo dopracowana według wcześniej przygotowanego i omówionego scenariusza. Świadczymy także usługi związane z wynajmem sprzętu np. fotobudka, obsługą techniczną oraz doradztwem podczas organizacji ważnych chwil. Działamy od A do Z!

Spotkanie z nami?

To dobry pomysł! To połowa sukcesu! Mają Państwo okazję nas poznać, usłyszeć, opowiedzieć o swoich wyobrażeniach na temat planowanego wydarzenia. Bacznie słuchamy, obserwujemy, zadajemy dużo pytań, by na samym końcu zaproponować rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.