Świetne wesele. Chcieliśmy zwykłą imprezkę, bez żadnych typowo weselnych zabaw, dobrą muzykę i zachęcanie gości do tańczenia. Dostaliśmy dokładnie to, o co nam chodziło. Wszystkie sugestie zostały ujęte. Polecam w 100%. Wybawiłam się za wszystkie czasy :) i nasi goście też. Do tego DJ idealnie wyczuwa, do czego bawią się goście. Zmienia repertuar w zależności od tego, co obserwuje na sali. Do tego świetne poczucie humoru.
Ulka i Zygmunt
BARDZO BARDZO Pozytywne Zaskoczenie! Świetna muzyka, organizacja, oświetlenie,profesjonalne nagłośnienie, jeszcze bardziej profesjonalny, zgrany duet prowadzących! Polecamy z całą odpowiedzialnością, wszystko odbyło się tak jak powinno, nic byśmy nie zmienili!:) Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę - było super!:)
Agnieszka i Przemek
Najlepsze wesele na jakaim byliśmy..własne :). Świetna muzyka, oświetlenie, cała aranżacja dopracowana w najmniejszytm detalu!!! Profesjonalne podejście do imprezy, genialne prowadzenie, z uśmiechem i humorem ;). Pełne zadowolenie Państwa Młodych jak i gości. Polecamy w 100% :) DZIĘKUJEMY za wyśmienitą zabawę!!! :)
Dorota i Janek
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej obsługi dj :) Super współpraca (uwzględniająca sugestie Panny Modej :) ),jednym słowem Och.i Ach. :) (dobra,wiem,że to dwa słowa,ale jedno to za mało:). Zadowoleni z imprezy i młodzi i starzy,chudzi i grubi,wysocy i niscy :)
Panna Młoda Kamila
Świetny kontakt, duże doświadczenie, elastyczność, bardzo dobry sprzęt, pomoc np. w organizacji niespodzianki dla Panny Małodej (za co dzięki wielkie), bardzo dobra zabawa! Polecamy serdecznie!
Marta i Maciek
Szymon i Karol sprawili, że nasze wesele było naprawdę wyjątkowe. Energia, dobra muzyka, pozytywne wibracje i pełen profesjonalizm to ich cechy. Nawiązując doskonały kontakt z publiką potrafią sprawić, że nawet ponuraki stają się najbardziej radosnymi "zwierzakami parkietu" ;) Goście do tej pory wypytują nas o nich, chwalą i zapowiadają, że skorzystają z ich usług organizując własne wesela, gdyż tak dobrego dj-a i wodzireja jeszcze nie spotkali. Gorąco polecamy ten duet wszystkim, którzy się jeszcze wahają.
Ania i Sebastian
Witamy Posiłkując się relacjami naszych gości (ponieważ to był nasz wielki dzień i z przejęcia niewiele pamiętamy) wszyscy bawili się świetnie przy fajnie dobranej muzyce, jak i przy inscenizowanych zabawach. My ze swojej strony możemy pochwalić profesjonalne podejście do przygotowań obsługi audiowizualnej i bardzo dobry kontakt od początku do końca. Pozdrawiamy i z czystym sumieniem polecamy gorąco!
Gabi i Dawid
Bardzo dobra, wręcz perfekcyjna, z poczuciem humoru a zarazem ze smakiem i wyczuciem, rzetelna obsługa imprezy. Tymi określeniami możemy skomentować pracę DJ-ów na naszym weselu - szczerze i bez wahania. Podejście bardzo profesjonalne, najpierw rzeczowe sugestie i ustalenie z klientem jaki charakter mam mieć impreza, jakie są wymagania, repertuar, warunki itp. Wszystko zrealizowane w 100 %. W efekcie i my i goście weselni mieliśmy super zabawę. Polecam, polecam, polecam!
Basia i Tomek
Super DJ - u nas zajął się oprawą wesela, ma bardzo dużo fajnych pomysłów, ale jednocześnie słucha klienta. Dodam, że u nas wiek gości weselnych był zróżnicowany, ale wszyscy się świetnie bawili. Wszystkim polecamy!!!
Dagmara i Maciek
Szymon serdecznie Ci dziękujemy za kawał dobrej roboty jaki wykonałeś na naszym weselu. Pozdrawiamy i polecamy wszystkim którzy chcą mieć udane wesele!!!
Ania i Jarek