Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Przyjęcia okolicznościowe to często jedne z najważniejszych w życiu, zazwyczaj osobiście przeżywanych wydarzeń. Nasza firma pomaga zorganizować tego typu imprezy zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wesela, studniówki i inne przyjęcia sprzyjały klimatycznej, ale swobodnej zabawie, a także (już po ich zakończeniu) budziły u gości radosne i wzruszające wspomnienia.

Zastanawiasz się, co może zapewnić nasza firma? Oferujemy pomoc w organizacji i obsłudze następujących imprez i atrakcji:

Jakie imprezy okolicznościowe zorganizujemy dla Ciebie?

Przyjęcia ślubne

Pomożemy w organizacji najważniejszego dnia w życiu Państwa Młodych. Zapewnimy przyjęciu weselnemu odpowiednią oprawę muzyczną, dekoracyjne oświetlenie czy obsługę przez DJ-a. Zadbamy też o inne aspekty uroczystości, m.in. odpowiedni klimat i samopoczucie gości. Nasi pełni charyzmy i taktu wodzireje zaproponują zabawy, które pozwolą stworzyć nieskrępowaną, pełną radości weselną atmosferę.

Bale i studniówki

Studniówka to dla młodego człowieka zarówno radość, jak i stres. Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy. Dobierzemy odpowiedni repertuar, zapewnimy oprawę słowną wydarzenia, a w końcu – dołożymy wszelkich starań, aby żaden z członków wydarzenia nie podpierał ścian.

Inne imprezy okolicznościowe

Uroczyste wydarzenia rodzinne, jubileusze, urodziny w formie imprezy z karaoke? Przygotujemy przyjęcie okolicznościowe zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zgłoś się do nas, a omówimy Twoją wizję wydarzenia oraz pomysły na uatrakcyjnienie imprezy!

Atrakcje, które mogą pojawić się na Twojej imprezie okolicznościowej

DJ

Profesjonalny, żywo reagujący na potrzeby publiczności DJ to gwarancja udanej imprezy – bez względu na jej rozmiar i charakter. Współpracujemy z artystami, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie obsługi rozmaitych imprez – zarówno tych oficjalnych, jak i utrzymanych w luźnej atmosferze.

DJ wodzirej

Nie jesteś pewny, czy usługa DJ-a wodzireja jest dla Ciebie? Gwarantujemy, że nasi współpracownicy to charyzmatyczni, taktowni i pełni wyczucia profesjonaliści o dużym poziomie empatii. Zabawy proponowane przez nich sprawią, że nawet najwięksi maruderzy z uśmiechem ruszą na parkiet.

Live act

Live act to połączenie muzyki elektronicznej z tą graną na żywo. Zazwyczaj DJ-owi towarzyszy jeden lub dwa instrumenty, których wybór uzależniony jest od preferencji Klienta (gitara, perkusja, skrzypce, saksofon).

Fotobudka

Usługa wynajmu fotobudki pozwoli Ci nie tylko cieszyć się z kolejnej atrakcji urozmaicającej przyjęcie, ale także zapewni Tobie i Twoim gościom efektowne pamiątki w postaci autorskich, spontanicznych zdjęć. Poza samą fotobudką oferujemy także tło i akcesoria pozwalające ożywić wykonywane fotografie.

Organizacja imprez okolicznościowych w Krakowie

Zajmujemy się organizacją imprez i przyjęć okolicznościowych głównie w krakowskich i podkrakowskich lokalach. Dotychczas z powodzeniem zapewniliśmy obsługę wydarzeniom odbywającym się:

Ile kosztuje organizacja imprezy okolicznościowej?

Nie posiadamy sztywnego cennika organizacji imprez okolicznościowych. Całkowity koszt naszych usług uzależniony jest od rozmiarów wydarzenia (i ilości sprzętu niezbędnego do jego obsłużenia), obecności dodatkowych atrakcji, indywidualnych życzeń, a także tego, w jakim aspekcie będziemy obsługiwać uroczystość (technicznym, organizacyjnym). Jeśli jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia okolicznościowego, zachęcamy do kontaktu – odpowiemy nie tylko na pytania dotyczące potencjalnych kosztów, ale także warunków realizacji usług czy szczegółów naszej oferty.

Galeria realizacji: