DJ po polsku i po angielsku

Doskonałe wspomnienia imprezy gwarantuje doskonała zabawa gości. Jako muzyczni pasjonaci doskonale poruszamy się po repertuarze zagranicznym, w związku z czym dopasujemy muzykę do oczekiwań najbardziej wymagających. Wszelkie atrakcje towarzyszące imprezom i przyjęciom jesteśmy w stanie poprowadzić w dwóch językach – polskim i angielskim, wedle oczekiwań Państwa i Państwa gości, tak by wszyscy mogli rewelacyjnie spędzić czas.

Live act

Wspólny występ DJa i muzyka grającego na żywo. Proponujemy Państwu duet DJa z saksofonistką lub perkusistą, dzięki czemu zyskacie Państwo zaskakującą atrakcję na imprezie, która z pewnością zachwyci wszystkich gości.

Dodatkowe atrakcje

Dobra impreza to wspólna zabawa, dlatego skupiamy się na integracji Państwa gości, zapewniając im rozrywkę na wysokim poziomie. Prowadzimy przyjęcia z klasą i humorem, dlatego potrafimy dotrzeć do wszystkich i skutecznie zachęcić do korzystania z parkietu.

Repertuar muzyczny

Imprezy i przyjęcia to nasz żywioł. Gramy największe hity z lat 60′, 70′, 80′, 90′ i lat współczesnych. W zależności od Państwa preferencji możemy skupić się na jednej dekadzie lub podróżować muzycznie po każdej z nich. Reagujemy dynamicznie na oczekiwania Państwa gości dopasowując repertuar do panującego nastroju.

Profesjonalny sprzęt i obsługa techniczna

Doskonała znajomość sprzętu dla profesjonalistów pozwala nam na osiągnięcie wysokiej jakości realizowanych usług. Gramy na najlepszych modelach wiodących na rynku marek.

Doświadczenie

Imprezy i przyjęcia to nasze miejsca pracy od ponad dekady. Na co dzień miksujemy muzykę w krakowskich klubach oraz prowadzimy imprezy okolicznościowe dobierając dla nich odpowiedni repertuar. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwala nam zorganizować odpowiedni nastrój dla każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa.

od A do Z

Nasze usługi realizujemy kompleksowo – z racji naszego doświadczenia doradzamy w doborze osprzętu technicznego, w tym nagłośnienia i oświetlenia, a także wskazujemy na popularność atrakcji urozmaicających imprezy i przyjęcia. Reagujemy na oczekiwania gości wobec muzyki, dopasowując je do ustalonego z Państwem przebiegu wydarzenia i planu repertuaru.

Gramy w Polsce i nie tylko ☺

Naszą główną działalność zawodową prowadzimy w Krakowie, jednak graliśmy już w większości miast Polski, a także na zagranicznych imprezach.