Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się planowaniem i organizacja ślubów oraz kompleksową obsługą wesel. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne są to wydarzenia w życiu naszych klientów. To sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy w pełni zaangażowani. Uwielbiamy tworzyć te wzruszające chwile. Naszą pasję widzą klienci, dlatego chętnie korzystają z naszej pomocy. W ramach swojej działalności obsługujemy śluby i wesela w Wieliczce oraz jej okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Wieliczce i okolicach

Zaplanowanie i zorganizowanie ślubu to zadanie, którego podejmujemy się najchętniej. Nasza firma przygotowuje zarówno duże, ślubne przyjęcia, jak i te zupełnie skromne i małe. Za każdym razem staramy się z pełnym zaangażowaniem poznać potrzeby jak również oczekiwania naszych klientów i zorganizować dla nich wymarzony ślub. Nie działamy sztampowo, a nasze głowy pełne są pomysłów. W ramach swoich usług przygotujemy oprawę muzyczną, dekoracje, światło i dopilnujemy, by wszystko wypadło jak należy. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Dbamy o każdy szczegół, dlatego organizowane przez nas śluby w Wieliczce są tak doceniane. Świadczą o tym również referencje wystawiane przez klientów.

Szykujesz wyjątkowe wesele w Wieliczce i nie radzisz sobie z planowaniem?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na przyjęcie wesele w Wieliczce

Jeśli zależy nam na dostarczeniu weselnym gościom dużej dawki wspaniałej zabawy, powinniśmy zdecydować się na zatrudnienie DJ wodzireja. Jest to charyzmatyczna, pełna pasji osoba, która poprowadzi całe wesele i zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Co ważne, DJ wodzirej z naszej firmy ściśle współpracuje z Młodą Parą, by dopasować oprawę muzyczną do ich upodobań. W czasie wesela wodzirej ślubny zajmie się animacją gości. Podejmie się aktywizowania ich, gdy zajdzie taka potrzeba, a także będzie wsparciem dla nowożeńców w trudnych chwilach. Nasza firma oferuje usługi profesjonalnego DJ wodzireja w Wieliczce i okolicach. Zatrudniamy osoby pełne pasji, poczucia humoru, które z zaangażowaniem zorganizują oprawę muzyczną na weselu. Najlepszy efekt osiągniemy wybierając, szczególnie na duże wesele, duet wodzireja i DJ.

DJ na wesele w Wieliczce i okolicach

Zdaniem eksperta

W swojej ofercie posiadamy również usługi sprawdzonych DJ-ów. Zapewnią oni profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie muzyczne wesela. DJ  na wesele dopasuje piękną muzykę do upodobań Pary Młodej oraz gości. To bowiem od oprawy muzycznej zależy, jak będą bawić się weselnicy. Przed przyjęciem ślubnym nasi DJ-owie przeprowadzają wywiad z Młodą Parą. Do ich oczekiwań dobierają playlistę. Oferujemy obsługę muzyczną wesel w języku polskim i angielskim – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Streaming ślubów w Wieliczce i okolicach

Dodatkową usługą, którą oferujemy w Wieliczce i okolicach jest streaming ślubu. Dedykujemy ją Młodym Parom, którym zależy na uczestnictwie w tym ważnym dniu gości, którzy nie mogą być tam osobiście. Transmisja online ślubu przydatna jest w czasie pandemii, gdy goście są za granicą lub nie mogą dotrzeć przez problemy zdrowotne. W ramach live streamingu ze ślubu gwarantujemy sprzęt oraz obsługę techniczną. Klientom oferujemy kilka różnych pakietów do wyboru.

Fotobudka na wesele w Wieliczce

Usługą, którą chętnie wybierają nasi klienci, jest modna fotobudka na wesele. W ramach przenośnego studia fotograficznego oferujemy możliwość wykonania wywoływanych od razu zdjęć oraz szereg, atrakcyjnych gadżetów. Z pewnością goście weselni chętnie wykonają sobie wesołe zdjęcia w fotobudce jako formę zabawy i pamiątki.

Co obejmują nasze usługi organizacji wesel i ślubów?

W ramach naszych usług ślubno-weselnych oferujemy:

  • zaplanowanie i organizację ślubu,
  • obsługę wesela,
  • muzyczną obsługę w języku polskim lub angielskim realizowaną przez DJ i wodzireja lub DJ,
  • wynajęcie fotobudki.

Wszystkie zlecenia realizujemy z takim samym zaangażowaniem. Każda para to dla nas odrębna, indywidualna historia, do której dopasowujemy zakres naszych działań.

Najważniejsze informacje o Wieliczce

Wieliczka to miasto zlokalizowane w województwie małopolskim, którego znakiem rozpoznawczym jest Kopalnia Soli. Miasto stało się lokalizacją wydobywczą już w XIII wieku. Dziś jest jednym z najważniejszych punktów turystycznych regionu. Słynną Kopalnię Soli w Wieliczce każdego roku odwiedza ponad milion turystów.

Ile kosztuje organizacja ślubu i wesela w Wieliczce?

Organizacja ślubu i wesela w Wieliczce może mieć zróżnicowane ceny, które zależą od kilku czynników. Najważniejszymi aspektami wpływającymi na koszt obsługi wesela jest jego wielkość, zakres realizowanych przez naszą firmę usług. Każdorazowo dobieramy je indywidualnie do potrzeb Pary Młodej, stąd nie posiadamy jednego cennika. Zapraszamy do kontaktu z nami i spotkania, na którym zbierzemy najważniejsze informacje o oczekiwaniach i potrzebach przyszłych nowożeńców. Na tej podstawie przygotujemy szczegółowy kosztorys.

Planowanie imprez ślubnych i obsługa wesel – obszar działania naszej firmy

Zajmujemy się organizacją ślubów i obsługą wesel w Wieliczce i okolicach. Pracujemy także w Krakowie, Nowym Sączu, Bochni, Nowym Targu i Tarnowie. Współpracujemy z popularnymi salami weselnymi, m.in.:

  • Folwark Zalesie w Wieliczce,
  • Kopalnia Soli Wieliczka,
  • Dwór Sieraków w Sierakowie k. Wieliczki,
  • Pałac Żeleńskich w Grodkowicach k. Wieliczki,
  • Sala Weselna Wieliczka,
  • Santorini Sala Bankietowa w Trąbkach k.Wieliczki.

Inne usługi, które świadczymy

Jako firma zajmujemy się nie tylko organizacją imprez ślubnych, ale również chętnie podejmujemy się planowaniem innych imprez okolicznościowych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji i kontaktu z nami.

Masz dość sztampowych imprez ślubnych i chcesz, by Twoje wesele w Wieliczce było wyjątkowe?
Skorzystaj z naszej pomocy. Zadzwoń!
501 044 852