Obsługa, organizacja i planowanie ślubów oraz wesel są naszą pasją. Doceniamy fakt, że możemy uczestniczyć w tak ważnych momentach w życiu naszych klientów. Dlatego przykładamy dużą wagę do każdego zlecenia, każde traktujemy indywidualnie oraz z dużym zaangażowaniem. Chętnie podejmiemy się przygotowania ślubu oraz obsługi wesela w Nowym Targu i okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Nowym Targu i okolicach

Najważniejszym filarem naszych usług jest planowanie i organizacja ślubów. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w przygotowaniu małych ślubnych przyjęć, jak i tych dużych imprez ślubnych. Do każdego organizowanego ślubu podchodzimy indywidualnie. W pełni się angażujemy i nie poddajemy sztampowym rozwiązaniom. W ramach swojej pracy możemy zapewnić oprawę świetlną, muzyczną, dekoracje oraz ogólną pomoc w przygotowaniu całego wydarzenia. Chętnie podejmiemy się zorganizowania imprezy ślubnej w Nowym Targu i okolicach. Naszym wyróżnikiem są dbałość o zadowolenie naszych klientów oraz elastyczność. Zachęcamy do przeczytania referencji, które wystawili nam dotychczasowi klienci.

Planujesz piękną imprezę ślubną w Nowym Targu, ale nie radzisz sobie z przygotowaniami?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na przyjęcie ślubne w Nowym Targu

Usługi DJ wodzireja polegają przede wszystkim na aktywizowaniu gości i zapewnieniu im odpowiedniej rozrywki. Zatrudniani przez nas wodzireje weselni mają odpowiednią charyzmę, umiejętności i doświadczenie, umożliwiające szybkie poznanie potrzeb Pary Młodej oraz ich gości. Dzięki umiejętności elastycznego reagowania i dopasowywania utworów muzycznych w czasie zabawy, nikt nie będzie się nudził. Oferujemy profesjonalne usługi DJ wodzireja w Nowym Targu i okolicach. Wybranie naszego ślubnego wodzireja to gwarancja wspaniałej oprawy muzycznej i rozrywkowej.

DJ na wesele w Nowym Targu i okolicach

Zdaniem eksperta

Najlepszym rozwiązaniem według nas jest wybranie duetu wodzireja i profesjonalnego DJ. DJ to specjalista, który wysłucha potrzeb, pozna gusty nowożeńców i gości weselnych oraz trafnie dopasuje do nich muzykę w czasie wesela.  Będzie ona zgodna z trendami, upodobaniami klienta oraz przede wszystkim umożliwi wspaniałą zabawę gościom. Oferowani przez nas DJ-owie pracują elastycznie. Podczas obsługi wesela obserwują bawiących się i dopasowują do nich oprawę muzyczną. W naszej ofercie mamy DJ-ów, którzy poprowadzą wesele w języku polskim i angielskim – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Streaming ślubów w Nowym Targu i okolicach

W Nowym Targu i okolicach oferujemy również usługę live streamingu ze ślubu. Dzięki niej w imprezie może wziąć udział zdecydowanie większa liczba osób. Będzie to przydatne szczególnie w czasie pandemii, gdy goście nie mogą przyjechać ze względów zdrowotnych, odległościowych czy innych. Streaming ślubu obejmuje zarówno sprzęt, jak i obsługę techniczną, która zapewni transmisję online z tego wydarzenia. Do wyboru oddajemy kilka pakietów pozwalających na dopasowanie usługi do potrzeb klientów.

Fotobudka na wesele w Nowym Targu

Dodatkową atrakcją na przyjęcia weselne w Nowym Targu może być wynajęcie fotobudki. To niewielkie studio fotograficzne robi i od razu wywołuje zdjęcia. Dzięki atrakcyjnym gadżetom goście chętnie korzystają z tej formy rozrywki, a fotografie mogą być doskonałą pamiątką imprezy weselnej.

Zakres naszych usług w ramach organizacji ślubów i wesel

W ramach usług organizacji ślubu oraz wesela w Nowym Targu i okolicach oferujemy wiele różnych pakietów. Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie. Zawsze z Młodą Parą omawiamy dokładny plan ślubu i przyjęcia weselnego. Wśród naszych usług są:

  • zaplanowanie i zorganizowanie ślubu,
  • kompleksowa obsługa wesela,
  • zapewnienie oprawy muzycznej w formie DJ lub DJ wodzireja (zabawa w języku polskim i/lub angielskim),
  • wynajem fotobudki.

Nowy Targ – najważniejsze informacje

Nowy Targ to malownicze miasto położone w województwie małopolskim. Jest to najważniejszy ośrodek komunikacyjny, handlowy oraz przemysłowy Podhala. Przez wielu nazywany jest również historyczną stolicą Podhala. Pierwsze wzmianki miejskie o Nowym Targu pochodzą z XIV wieku.

Ile kosztuje organizacja ślubu i wesela w Nowym Targu?

Koszt organizacji wesela i ślubu z naszą firmą zależy od wielu czynników, ale najważniejszymi są: wielkość przyjęcia weselnego, zakres naszych prac oraz wybrane usługi. Nie mamy stałego cennika, kosztorys przedstawiamy naszym klientom po przeprowadzeniu dokładnej rozmowy z Młodą Parą. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową, telefoniczną lub osobiście.

Obsługa wesel i organizacja ślubów – obszar działania naszej firmy

Zajmujemy się organizacją ślubów i obsługą wesel nie tylko w Nowym Targu, ale również Nowym Sączu, Krakowie, Wieliczce, Bochni i Tarnowie. Sale, na których organizujemy przyjęcia ślubne to m.in.

  • Skalny Dworek w Nowym Targu,
  • Sala Weselna Willa Orchidea Waksmund k. Nowego Targu,
  • Hotel Góralski Raj w Nowym Targu,
  • Restauracja Dalia w Nowym Targu,
  • Ranczo Lot w Nowym Targu.

Pozostałe usługi, które świadczy nasza firma

Jako firma specjalizujemy się w przygotowywaniu imprez ślubnych i weselnych. Jednak chętnie podejmujemy się również planowania imprez okolicznościowych. W ramach swoich działań oferujemy usługi studniówkowego DJ wodzireja, wynajem fotobudek , dekoracje świetlne na uroczystości i wesela, oprawy muzycznej. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego z nami oraz zobaczenia wcześniejszych naszych realizacji.

Chcesz przygotować niezapomniane dla gości wesele w Nowym Targu, ale nie wiesz jak?
Skorzystaj z naszej pomocy. Zadzwoń!
501 044 852