Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu naszych klientów. Nasza firma zajmuje się kompleksową ich organizacją. Do każdego zlecania podchodzimy indywidualnie i w pełni angażujemy się w naszą pracą. Zależy nam na tym, by ślubne przyjęcie zostało dopięte na ostatni guzik i w pełni odpowiadało wyobrażeniu państwa młodych. Chętnie podejmiemy się organizacji ślubu i wesela w Wadowicach i okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Wadowicach i okolicach

Najczęściej wybieraną usługą z naszej oferty jest planowanie i organizacja ślubu czy weselnego przyjęcia. Podejmujemy się obsługi zarówno małych, jak i dużych wesel. Dokładamy wszelkich starań, by organizowany ślub był dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Unikamy sztampowych rozwiązań, a do każdego zadania staramy się podchodzić kreatywnie. W ramach obsługi ślubów i wesel zajmujemy się przede wszystkim: 

  • przygotowaniem oprawy muzycznej,
  • planowaniem dekoracji,
  • zorganizowaniem oprawy świetlnej.

Z pomocą naszej firmy ślub w Wadowicach na pewno będzie niezwykły i niezapomniany. O naszym zaangażowaniu świadczą pozytywne referencje, które wystawili nam zadowoleni klienci.

Planujesz wyjątkowe wesele w Wadowicach i poszukujesz ciekawych atrakcji?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej w Wadowicach

Zdaniem eksperta

Zarówno na małych, jak i na tych większych weselach o dobrą zabawę i zadowolenie gości może zadbać DJ wodzirej. W naszym zespole znajdziemy pełnych zaangażowania i doświadczenia DJ wodzirejów, którzy zadbają o przyjęcie weselne w Wadowicach. Zajmą się oni animacją gości oraz oprawą muzyczną. W usługach DJ wodzireja najważniejsza jest dobra współpraca z Młodą Parą. Rozwiązaniem, które rekomendujemy, zwłaszcza na większe wesela, jest zaangażowanie duetu – DJ oraz Wodzireja. Wzajemnie się oni uzupełniają, zapewnią dobrą muzykę, rozrywkę i będą wsparciem dla nowożeńców – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

DJ na przyjęcie weselne w Wadowicach i okolicach

W ofercie naszej firmy znajdują się również usługi DJ-a, czyli osoby, która zajmie się przygotowaniem muzycznej oprawy na weselu w Wadowicach. DJ zaplanuje muzykę, dostosowując ją do wymagań klienta, ale również do upodobań gości. Najważniejsze jest to, by na przyjęciu weselnym wszyscy dobrze się bawili. Warto wspomnieć, że organizujemy muzyczną obsługę nie tylko w języku polskim, ale i angielskim.

Fotobudka na wesele w Wadowicach

Od kilku lat dużą popularnością cieszą się fotobudki na wesele w Wadowicach. Oferujemy wynajem fotobudek na ustalony czas. W ramach usługi klienci otrzymują maszynę, wywołanie określonej liczby zdjęć oraz atrakcyjne gadżety urozmaicające fotografię i gwarantujące dobrą zabawę dla gości.

Co wchodzi w zakres usług organizacji ślubów i wesel?

W zakres organizacji ślubu i wesela w Wadowicach wchodzą przede wszystkim planowanie i organizacja ślubu, obsługa wesela, muzyczna oprawa organizowana przez DJ-a lub duet DJ-a i Wodzireja. Oferujemy również wynajem fotobudek na wesele oraz streaming ślubu.

Streaming ślubów w Wadowicach

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy usługę streamingu ślubu w Wadowicach i okolicach. Do wyboru oddajemy trzy pakiety, w ramach których przygotujemy transmisję online ślubu. Live streaming ślubu umożliwi udział w tym ważnym wydarzeniu gościom niemogącym brać udziału w uroczystości. Technik i realizator wizji zajmą się przygotowaniem i płynnością transmisji ślubu.

Wadowice – najważniejsze informacje o mieście

Wadowice to położone w województwie małopolskim miasto znane przede wszystkim jako rodzinne okolice papieża Jana Pawła II. Jest to ważny punkt pielgrzymkowy na polskiej mapie. Historia miasta sięga XIV wieku, ale najszybszy rozwój miał miejsce w wieku XVIII, kiedy budowany był trakt środkowogalicyjski łączący Lwów i Wiedeń.

Ile kosztuje organizacja ślubu i wesela w Wadowicach?

Organizacja ślubu i wesela w Wadowicach to usługa, której ceny mogą być mocno zróżnicowane. Ze względu na indywidualny charakter imprez są wyceniane po przeprowadzeniu wywiadu z klientem. O ostatecznym koszcie obsługi przyjęcia weselnego decyduje m.in. jego wielkość, wybrane usługi, ilość osób zaangażowana w organizację czy specjalne wymagania klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, po rozmowie przygotujemy wstępny kosztorys.

Obsługa oraz planowanie ślubów i wesel – obszar działania naszej firmy

Nasza firma zajmuje się planowaniem ślubów i organizację wesel w Wadowicach i okolicach. Pracujemy także w Wieliczce, Bochni, Nowym Sączu, Krakowie, Nowym Targu i Tarnowie, Olkuszu, Chrzanowie, Oświęcimiu i Zakopanem. Chętnie współpracujemy z salami weselnymi takimi jak:

  • Młyn Jacka Hotel & Spa w Wadowicach;
  • Hotel Wadowice w Wadowicach;
  • Restauracja Dworek Mikołaj w Wadowicach;
  • Kocierz Hotel & Spa w Targanicach;
  • Old Jocker w Wadowicach;
  • Hotel Badura w Wadowicach;
  • Restauracja SONATA Wadowice.

Pozostałe usługi, które świadczymy

Nasza firma podejmuje się organizacji nie tylko imprez ślubnych i weselnych. Chętnie planujemy inne imprezy okolicznościowe. Najczęściej zajmujemy się:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i kontaktu z nami.

 

Chcesz zorganizować niezapomniany ślub w Wadowicach? Nie ryzykuj niedociągnięć, skorzystaj z pomocy profesjonalistów.
Zadzwoń!
501 044 852