Celem naszej działalności jest zadbanie o to, by ślub i wesele naszych klientów były idealnie zaplanowane i zorganizowane. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są przeżycia związane z tymi wydarzeniami. Dlatego staramy się możliwie starannie je przygotować oraz maksymalnie odciążyć klientów. W organizację ślubu w Chrzanowie i okolicach wkładamy całe nasze serce.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Chrzanowie i okolicach

Podstawowym filarem naszej działalności jest organizacja ślubu i wesela. Chętnie przygotowujemy zarówno małe przyjęcia, jak i duże wesela na kilkaset gości. Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, staramy się poznać ich potrzeby i oczekiwania, by potem tę wiedzę wykorzystać do zaplanowania idealnego przyjęcia weselnego w Chrzanowie. Co ważne, nie lubimy działać sztampowo, a do każdego zlecania podchodzimy indywidualnie. Usługa organizacja ślubu obejmuje kompleksowe planowanie, przygotowanie oprawy muzycznej, świetlnej i dekoracji.

Referencje, które otrzymujemy od naszych klientów, są najlepszym dowodem na to, że uwielbiamy naszą pracę i możliwie najlepiej dbamy o przygotowywane śluby.

Organizujesz wyjątkowe wesele w Chrzanowie, ale nie masz czasu na dopięcie wszystkich szczegółów?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na przyjęcie wesele w Chrzanowie

DJ wodzirej to osoba, której celem jest zapewnienie nie tylko spójnej, odpowiadającej klientom oprawy muzycznej, ale również zadbanie o to, by weselni goście dobrze się bawili. Ścisła współpraca z Młodą Parą i charyzmatyczny charakter DJ wodzireja jest kluczem do wyśmienitej zabawy uczestników imprezy weselnej. W przypadku większych wesel rekomendujemy skorzystanie z usług duetu wodzireja oraz DJ-a. Tak dobrana obsługa oprawy muzycznej zapewni możliwie najlepsze zadbania o wyśmienitą zabawę weselników.

DJ na wesele w Chrzanowie

Zdaniem eksperta

Zadaniem DJ jest zadbanie o oprawę muzyczną na przyjęciu weselnym. Dobry specjalista po rozmowie z Młodą Parą dobierze utwory tak, by pasowały nie tylko im, ale i gościom. Nasz DJ będzie również na bieżąco reagował na to, jak bawią się weselnicy i wprowadzał niezbędne modyfikacje. Nasza firma oferuje obsługę wesela w Chrzanowie w języku polskim i angielskim – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień. 

Fotobudka na ślub i wesele w Chrzanowie i okolicach

Wśród naszych usług znajduje się również wynajem fotobudki na wesele w Chrzanowie i okolicach. Można wynająć ją na kilka godzin i zyskać wyjątkową pamiątkę. Oferta obejmuje określoną ilość zdjęć wywoływanych od razu oraz różne, atrakcyjne akcesoria, urozmaicające fotografie.

Co obejmują usługi organizacji przyjęć weselnych?

W ramach usług organizacji ślubu i wesela oferujemy:

  • szczegółowe planowanie imprezy ślubnej;
  • obsługę przyjęcia weselnego;
  • oprawę muzyczną realizowaną przez DJ-a lub duet wodzireja i DJ-a;
  • streaming ślubu;
  • wynajem fotobudki.

Streaming ślubów w Chrzanowie

Nasza firma oferuje również streaming ślubu w Chrzanowie i okolicach. Klienci mogą wybierać spośród trzech pakietów transmisji ślubu online. Z pomocą live streamingu ślubu umożliwiamy uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu większej liczbie gości, zazwyczaj takim, którzy nie są w stanie osobiście się na nim pojawić.

Chrzanów – kilka informacji o mieście

Leżący nad rzeką Chechło Chrzanów, a jego początki datuje się na XIII wiek. Położony na pograniczu Wyżyny Śląskiej Pagórów Jaworznickich oraz Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to miasto, w którym znaczną część mieszkańców stanowią Romowie. Do dziś zachowało się kilka pięknych zabytków.

Jaka jest cena organizacji ślubu w Chrzanowie?

Cena organizacja ślubu czy wesela w Chrzanowie może być różna, w zależności od konfiguracji oferty. Na koszt obsługi weselnej ma wpływ m.in. wielkość uroczystości, ilość wybranych usług i ich zakres czy dodatkowe wymogi Młodej Pary. By uzyskać wstępną wycenę, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Po zebraniu wywiadu, poznaniu potrzeb i oczekiwań, przygotujemy indywidualny kosztorys.

Obsługa oraz planowanie ślubów – obszar działania

Specjalizujemy się w obsłudze wesel i planowaniu ślubów w Chrzanowie i okolicach. Dodatkowo podejmujemy się organizacji przyjęć w Krakowie, Wieliczce, Nowym Sączu, Bochni, Tarnowie, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu, Wadowicach i Zakopanem. Chętnie przygotujemy wesele w sali:

  • Zajazd pod Dębami w Chrzanowie,
  • Dom Weselny Stella w Chrzanowie,
  • Park Hotel Łysoń w Andrychowie,
  • Restauracja Hotel Dwór Zieleniewskich w Trzebini,
  • Hotel-Restauracja Platan w Chrzanowie.

Pozostałe usługi naszej firmy

Wśród naszych usług znaleźć można nie tylko organizację ślubów i wesel, ale również innych imprez okolicznościowych. Zajmujemy się między innymi:

Zachęcamy do poznania naszej oferty, dotychczasowych realizacji oraz kontaktu z nami.

Nie chcesz, by Twoje wesele w Chrzanowie było nudne i sztampowe? Skorzystaj z naszej pomocy.
Zadzwoń!
501 044 852