Specjalizacją naszej firmy jest organizacja ślubów i obsługa przyjęć weselnych. Działamy między innymi na terenie Olkusza i jego okolic. Wiemy, że zyskujemy możliwość przygotowania jednego z ważniejszych dni w życiu klientów, dlatego dokładamy starań, by był on możliwie starannie zaplanowany. Nie tylko odciążamy z obowiązków, ale pomagamy w organizacji idealnego ślubu i wesela w Olkuszu.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Olkuszu oraz okolicach

Niezależnie od tego, czy planujesz niewielkie przyjęcie ślubne czy też wesele na kilkaset osób, chętnie Ci w tym pomożemy. Dla naszej firmy organizacja ślubu jest najważniejszym aspektem działalności. Cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem i dostosowanie naszych usług do jego potrzeb. Nie lubimy powtarzalności, dlatego każde zlecenie jest dla nas odrębną historią do wykreowania. Nasza kreatywność nie ma granic, co potwierdzają referencje, które otrzymujemy. W ramach usług organizacji ślubu i wesela w Olkuszu zajmiemy się kompleksowym planowaniem, zapewnieniem oprawy muzycznej, świetlnej, dekoracjami i dodatkowymi atrakcjami.

Marzysz o ślubie, który zostanie zapamiętany przez wszystkich, ale gubisz się w przygotowaniach?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej w Olkuszu

Zdaniem eksperta

Zadaniem DJ wodzireja jest zaangażowanie do wspólnej zabawy wszystkich gości weselnych oraz jej przygotowanie. Odpowiada on za dobór muzyki, zabawy czy atrakcje przerywające tańce. Zarówno w przypadku DJ wodzireja, jak i samego DJ-a konieczna jest ścisła współpraca z klientem. Dla większych imprez polecamy skorzystanie z duetu wodzireja i DJ-a. Pozwala to na lepszą organizację i zapewnienie niezapomnianej zabawy dla wszystkich gości – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

DJ na przyjęcie weselne w Olkuszu i okolicach

Nasza firma chętnie wynajmie DJ-a na przyjęcie weselne w Olkuszu. Nasi specjaliści od oprawy muzycznej po przeprowadzeniu wywiadu z Młodą Parą przygotują odpowiednią muzykę, która nie tylko się im spodoba, ale zachęci gości do zabawy. Nasi DJ poprowadzą wesele w języku polskim i angielskim.

Fotobudka na ślub i wesele w Olkuszu

Dla uatrakcyjnienia ślubu czy wesela warto sięgnąć po dodatkowe atrakcje. Popularne są obecnie fotobudki na wesele. W Olkuszu i innych miastach oferujemy wynajem fotobudki na godziny. Oprócz dostarczenia samego urządzenia oraz wywoływania na bieżąco zdjęć, zapewniamy również ciekawe gadżety przydatne w czasie robienie fotografii.

Streaming ślubów w Olkuszu i okolicach

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy również streaming ślubów w Olkuszu i okolicach. Transmisja online ślubu umożliwi uczestnictwo w tej ważnej uroczystości większej liczbie gości. Szczególnie jeśli wiemy, że nasi bliscy z różnych względów nie będą mogli być osobiście na ślubie.

Co wchodzi w zakres usług organizacji ślubów i wesel?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi organizacji ślubu i wesela w Olkuszu. Zajmiemy się przygotowaniem oprawy świetlnej, muzycznej, a także planowaniem i przygotowaniem uroczystości. Zadbamy o dodatkowe atrakcje jak fotobudka i zatroszczymy się o transmisję live stream ze ślubu.

Olkusz – najważniejsze informacje o mieście

Małopolskie miasto Olkusz położone jest na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w historycznym Zagłębiu Dąbrowskim. Swoje początki ma w wieku XIII. Najstarszymi zachowanymi olkuskimi zabytkami są Bazylika św. Andrzeja (z przełomu XIII i XIV wieku) oraz poliptyk olkuski z 1485 r.

Jaka jest cena organizacji ślubu i wesela w Olkuszu i okolicach?

Koszt organizacji śluby czy wesela w Olkuszu i jego okolicach zależy od kilku zmiennych. Przede wszystkim dokładną wycenę przygotowujemy po zebraniu informacji na temat wielkości uroczystości, ilości gości, wybranych usług i ich zakresu. Zachęcamy do kontaktu z nami. Po rozmowie przygotujemy szczegółową wycenę usługi organizacji wesele w Olkuszu.

Obsługa wesel i przyjęć ślubnych – obszar działania

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem imprez weselnych w Olkuszu i jego okolicach. Działamy również na terenie Krakowa, Nowego Targu, Nowego Sącza, Wieliczki, Bochni, Tarnowa, Chrzanowa, Wadowic, Oświęcimia, Zakopanego.

Współpracujemy z popularnymi salami i hotelami, np.:

  • Dworkiem Przy Lesie w Olkuszu,
  • Salą Weselną Olkusz,
  • Restauracją Faraon w Olkuszu,
  • Hotelem Victoria w Olkuszu,
  • Salą Bankietową ALDAN w Jaroszowcu,
  • Skalnym Dworem w Woli Kalinowskiej.

Inne usługi, które świadczymy

Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim planowaniem i organizacją imprez ślubnych. Ale chętnie podejmujemy się przygotowania również innych imprez okolicznościowych. Wykonujemy usługi:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do poczytania o naszych wcześniejszych realizacjach oraz kontaktu z nami.

Chcesz zaplanować ślub i wesele w Olkuszu, które będzie niepowtarzalne? Skorzystaj z naszej pomocy.
Zadzwoń!
501 044 852