Podstawą naszej działalności jest organizacja ślubów i obsługa wesel. Usługi świadczymy między innymi w Zakopanem i okolicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się możliwie dokładnie poznać potrzeby naszych klientów i przygotować ich wymarzony dzień. Lubimy działać kreatywni. W pracę wkładamy całe serce i zaangażowanie. Jedną z naszych usług jest planowanie i organizacja przyjęć ślubnych w Zakopanem i okolicach.

Spis treści:

Organizacja ślubów w Zakopanem oraz okolicach

Wiemy, jak ważny jest dzień ślubu dla naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by był on idealny. Chętnie podejmujemy się organizacji zarówno niewielkich przyjęć ślubnych, jak i dużych wesel na kilkaset osób. Organizacja ślubu to dla nas możliwość wykreowania tego pięknego dnia i odciążenia naszych klientów. Oferujemy nie tylko wsparcie, ale i pomoc w organizacji oprawy muzycznej, świetlnej czy znalezienia odpowiednich atrakcji.

Planujesz przyjęcie ślubne w Zakopanem, ale przytłacza Cię ilość spraw do załatwienia?
Zadzwoń do nas!
501 044 852

DJ wodzirej na przyjęcie weselne w Zakopanem

Nasza firma oferuje usługi wynajmu DJ-a wodzireja, czyli osoby odpowiedzialnej za zapewnienie dobrej muzyki i zabawy dla weselnych gości. Nasi wodzireje są pełni charyzmy i pasji do tego, co robią. To i ścisła współpraca z Młodą Parą daje gwarancje, że oprawa muzyczna będzie na najwyższym poziomie. Na duże przyjęcia weselne proponujemy skorzystanie z duetu wodzireja i DJ-a. Razem zapewnią oni jeszcze lepszą obsługę wesela i zabawę dla wszystkich gości.

DJ na ślub w Zakopanem i okolicach

Zdaniem eksperta

Muzyka to jeden z najważniejszych aspektów każdego wesela. By zabawa była udana i trwała do białego rana, warto postawić na wybór sprawdzonego i doświadczonego DJ-a. Nie tylko dobierze on playlistę (po konsultacji z Młodą Parą), ale i na bieżąco będzie reagował na trwającą zabawę i dostosuje muzykę do potrzeb gości. Oferujemy obsługę muzyczną w języku angielskim i polskim – mówi Szymon Mosiołek z Twój Dzień.

Fotobudka na wesele w Zakopanem

Dla uatrakcyjnienia przyjęcia weselnego oferujemy wynajem fotobudki w Zakopanem i okolicach. Dostarczymy ją na ślub na kilka godzin. Wraz z natychmiastowym wywoływaniem zdjęć zaoferujemy również oryginalne dodatki i gadżety. Dzięki nim goście będą mogli robić sobie zabawne fotografie, upamiętniające ten dzień.

Streaming ślubów w Zakopanem i okolicach

Jedną z nowych usług w naszej ofercie jest streaming ślubów w Zakopanem. W jej ramach zapewniamy transmisję online ślubu. Dzięki temu goście, którzy nie mogli dotrzeć na przyjęcie, wezmą udział w tym ważnym dla Pary Młodej dniu. W zależności od wybranego pakietu oferujemy kilka kamer i obsługę techniczną.

Szczegółowy zakres naszych usług organizacji ślubów i wesel

Kompleksowo i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecania na organizację ślubu i wesela. W ramach działań zajmujemy się m.in.:

 • zapewnieniem oprawy muzycznej w postaci DJ lub DJ i wodzireja,
 • przygotowaniem oprawy świetlnej,
 • wynajmowaniem fotobudki,
 • streamingiem ślubu,
 • planowaniem i organizacją przyjęć.

Zakopane – najważniejsze informacja o mieście

Zakopane to najbardziej rozpoznawalna górska miejscowość położona w województwie małopolskim. Na części jej terenu znajduje się Tatrzański Park Narodowy. Ta najwyżej położona polska miejscowość jest prężnie działającym ośrodkiem turystycznym i ważnym punktem na kulturalnej mapie kraju. Zakopane słynie również z pięknych szlaków turystycznych oraz cyklicznie odbywających się tu zawodów w skokach narciarskich.

Ile kosztuje organizacja przyjęcia ślubnego w Zakopanem?

Na ostateczna cenę organizacji przyjęcia ślubnego i weselnego w Zakopanem i okolicach składa się wiele czynników. Do najistotniejszych zaliczamy wielkość imprezy oraz ilość gości, rodzaj i zakres wybranych usług czy też dodatkowe wymogi i ustalenia. Aby uzyskać szczegółową wycenę, zapraszamy do kontaktu z nami. Po krótkim wywiadzie i poznaniu oczekiwań Pary Młodej przygotujemy indywidualny kosztorys.

Obsługa wesel oraz organizacja ślubów – obszar działania firmy

Nasza firma działa na terenie Zakopanego i jego okolic. Chętnie przygotujemy imprezy również w innych miastach, m.in.  Nowym Sączu, Krakowie, Nowym Targu, TarnowieBochni, Wieliczce, Olkuszu, Wadowicach, Chrzanowie, Oświęcimiu. Chętnie współpracujemy z okolicznymi salami, np.:

 • Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem,
 • Sala Weselna Grzegorza Lelka w Zakopanem,
 • Karczma Młyniska w Zakopanem,
 • Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem,
 • Willa Cztery Pory Roku w Zakopanem,
 • Zakopiański Dwór w Zakopanem,
 • Grand Hotel Stamary Wellness & SPA w Zakopanem.

Pozostałe usługi świadczone przez naszą firmę

Nasza firma chętnie zajmie się planowaniem i organizacją każdego rodzaju imprez okolicznościowych. Kompleksowo zajmiemy się obsługą weselną. W ich ramach gwarantujemy oprawę świetlną, muzyczną, wynajmujemy fotobudkę czy DJ-a na studniówkę.

Chcesz, by Twoje wesele wyróżnia się spośród innych? Skorzystaj z naszych usług.
Sprawdź!
501 044 852